Діти та дорослі, які отруїлися у франківському дитячому садку, продовжують лікуватися в інфекційній лікарні

Діти та дорослі, які отруїлися у франківському дитячому садку, продовжують лікуватися в інфекційній лікарні

Результат пошуку зображень за запитом "отруїлися діти"

 

Минулого тижня, 23 жовтня, о 10.00 годині, від Івано-Франківського обласного лабораторного центру Держсанепідемслужби поступило повідомлення про те, що 21-22.10.2017 р. отримано екстрені повідомлення з інфекційної клінічної лікарні м. Івано-Франківська про спалах гострого кишкового захворювання серед вихованців та викладачів дитячого навчального закладу № 30 «Ластівка», м. Івано-Франківськ, вул. Бельведерська.

До лікувального закладу звернулося 15 осіб, госпіталізовано 14 осіб, з них 11 дітей (1 дитина лікується амбулаторно). Постраждалі звернулись за медичною допомогою та були госпіталізовані в обласну інфекційну клінічну лікарню м. Івано-Франківська, з попереднім діагнозом: «Гострий гастроентероколіт». Стан хворих - середнього ступеня важкості.

Станом на 16.00 01.11.2017 р. на стаціонарному лікуванні залишається 12 осіб, у т.ч. 8 дітей, повідомляють в УПЦЗ.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 02 листопада 2017, 12:46
Надовго траванулись. Уже винні покарані?
Відповісти

, 02 листопада 2017, 14:05
Мордор. Якщо так довго лікуються, то нажаль, скоріше всього не виживуть. Ту баланду що готують мордорським дітям в дитсадках, те що дають їсти в лікранях, то така страшна отруйна речовина, що від неї немає антидотів. Україна нагадує державу апокаліпсису наповнену доходягами і бранцями Бухенвальду
Відповісти

, 02 листопада 2017, 14:43
Ліків випий, псих стогніївський. Дивись щоб твої діти довго лікувались і скорше всього не вижили.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Здоров'я: