У Франківську на перехресті вулиць Набережна-Галицька буде кільце (фото)

На з’єднанні вулиць Набережна-Галицька в Івано-Франківську з’явиться кільце, яке допоможе рівномірно розподілити рух на цьому відрізку дороги, що в свою чергу покращить транспортну ситуацію та зменшить затори, які були тут ввесь час. Також відбудеться корегування кільця, що з’єднує вулиці Надрічна-Галицька.

 

Про це  інформують на сторінці UCG. urban consulting group у фейсбук.

Що передбачено в проекті:

  1. Реконструкція перехрестя з’їзду з Галицької на Набережну ім. В. Стефаника з облаштуванням класичного турбо-кільця (з “пелюстками” в бордюрі);
  2.  Перепланування схеми ОДР на існуючому кільці з боку Надрічної також з додаванням додаткової смуги та улаштуванням турбо-кільця;
  3. З’єднання велодоріжки по вул. Галицькій з велодоріжкою по Набережній, облаштування велопереїзду через Набережну;
  4. Реконструкція існуючих і облаштування нових тротуарів і переходів для зручності пішохідного руху.

Отже, дане проектне рішення має поліпшити дорожню ситуацію, а саме зменшити затори і підвищити безпеку руху на розв’язці. Зокрема, завдяки турбокільцю з боку Набережної і більшому відтягненню повороту ліворуч з Надрічної зникає перехрещення потоків під прямим кутом, що має значно зменшитися довжелезна тягучка транспорту з Набережної в сторону Галицької (на Пасічну) і Надрічної. Дане рішення підкріплене транспортним моделюванням, що показало відчутний прогрес у русі транспорту на даному вузлі. Ясна річ, що додатково для цього мають працювати смуги для громадського транспорту по Галицькій (вздовж напрямних острівців перед мостом). Лінк на симуляцію транспортних потоків – вечірній пік: http://qoo.by/2TUN ранковий пік: http://qoo.by/2TUP, – йдеться у дописі.

 

 

 

 

 

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 02 листопада 2017, 16:58
Ну щоб не говорили а Марцинків щось робить.
Відповісти

, 02 листопада 2017, 21:04
Яке новостворене велике кільце розвантажило рух транспорту ??? Вказане місце стало просто катастрофою в вечірній час пік після зміни кільця на головне. Хто перший заскочив на кільце, а це як правило другорядна дорога, той поїхав, основний потік - пробка, тут ж незначне ДТП і все стало. Зараз знову добавлять лишню перешкоду. Першою на кільце піде напрямок з Набережної а з мосту попасти на кільце буде ще та проблема, прийдеться "попадати під" невелику кількість машин що заходять з Надрічної на Галицьку, а там ще багато фур на обїздну заходить з мосту, - маєте затор до Угринова, де покращення ??? На Привокзальній колись також не було пробок до Залізничної, спокійно було на Вовчинецькій - а зараз з Грюндвальської вигідніше обїхати через Вовчинецьку заскочити на кільце і під міст. А основний рух, з вокзалу, змушений чекати...де покращення ???
Відповісти

, 02 листопада 2017, 22:00
просто потрібно правильну двохполосну кільцеву розмітку малювати!а нашим баранам навчитись правильно прозджати кільця
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: