В Івано-Франківську готуються до «Галицького балу»

31 жовтняв університеті відбулася прес-конференція щодо проведення традиційного "Галицького балу", організаторами якого є Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, студентський Сенат та Профком студентів та аспірантів університету.

Цьогоріч це буде XI "Галицький бал". Традиційно захід приурочений Міжнародному дню студента. У прес-конференції взяли участь режисер балу, заслужений працівник культури, заступник декана філософського факультету  Лілія Борисевич, голова студентського Сенату університету Ірина Сапіга, голова Профкому студентів та аспірантів університету Віталій Комар. 

Як зазначила режисер балу Лілія Борисевич проведення "Галицьких балів", які своєю історією сягають кінця ХVIII століття, вже стало доброю традицією нашого міста.

13 листопада о 18:00 год., у приміщенні Івано-Франківського академічного обласного музично-драматичного театру імені Івана Франка мешканці та гості обласного центру матимуть змогу відвідати “Галицький бал”.

Захід пройде під патронатом голови Івано-Франківської ОДА Олега Гончарука та за підтримки міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа.

Під час прес-конференції організатори розповіли, що учасниками XI "Галицького балу" стануть студенти, аспіранти та викладачі університетів Івано-Франківська, представники влади, громадських організацій, волонтери, учасники АТО. Серед запрошених також студенти з Чернівців, Тернополя та Львова. Музичний супровід забезпечить муніципальний естрадно-симфонічний оркестр під керівництвом Валерія Чикириса. Ведучими балу будуть Тетяна Осадчук і Тарас Василюк, танцмейстер - Василь Васірук.

"Цікавинкою балу стане конкурс "фотозона", в якій учасники зможуть робити селфі. Будуть визначені переможці цього конкурсу. Також плануємо інші конкурси, зокрема, краща сукня, краща пара і інші. Дрес-код незмінний: для дам - це бальна або довга вечірня сукня, а для кавалерів - фрак, смокінг або костюм з краваткою чи метеликом", – зазначила Лілія Борисевич.

Своє мистецтво гостям "Галицького балу" будуть дарувати солісти Оксана Сливка, Андрій Рачинський, заслужениа артистка України Наталія Шевченко, Олександр Семчук, Роксолана Госак, студенти ансамблю «Дивоцвіт» Прикарпатського національного університету. Також у рамках програми свята відбудуться майстер-класи з танців (полька, коломийка, лансьєр) та показ вечірніх суконь, етнопоказ, показ хутрових виробів. На подіум вийдуть студенти школи естетичного виховання Прикарпатського національного університету.

Запрошення на XI "Галицький бал" можна придбати в студентському Сенаті Прикарпатського національного університету ( або звертатися за контактними телефонами: 097-74-28-718; 099-12-90-512). Для тих, хто вперше йтиме на бал, щовівторка і щосереди о 17:00 год. в хореографічному залі університету проводяться майстер-класи з бальних танців. 

За матеріалами прес-служби ПНУ імені Василя СтефаникаЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 02 листопада 2017, 13:41
Сподіваюсь повторення як в київському клубі воєнкомів і поліції не станеться. Міносвіти намагається реабілітуватись за дебільну реформу і дозвовлило не закривати гуртожитки на ніч - дає шанс втікти студентам від облави в армію. Тут ти троль російський в точку попав. Та не думаю що у вас в РФ не те саме.
Відповісти

, 02 листопада 2017, 13:58
"Бандерівці" це і є українці, - як і решту не лояльні до влади торгуючої з Росією і одночасно в ато недобровільно. У тебе перекладач зламався, не в тему пишеш. Та і не відповів - на Росії в рамію так само гребуть не запитуючи, а не як на Заході. То за що ти тролиш тут?
Відповісти

, 02 листопада 2017, 14:24
Українська мова подібна до білоруської, а не до російської і болгарської. Як штучно навчити 40 мільйонів ще й в древні часи бе зтелевізорів де говорили з діда прадіа? Ото ж бо ти просто дурник промосковський, але який в Москву не хоче бо там нічого не змінити, а тут якусь "іншу Росію" будувати хочеш за рахунок геноциду українців. Хер тобі.
Відповісти

, 02 листопада 2017, 17:27
Пиши ще, розважай, строітель бояришниковий.
Відповісти

, 02 листопада 2017, 14:21
Чому не в Росії ще принципіально? На голову хворенький?
Відповісти

, 02 листопада 2017, 14:28
Підтримую гостя 13:41. Нехай роблять облаву на баляронів як і на клуби. І все то звозять в АТО на забій
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: