В Івано-Франківську завершується модернізація котельні на вулиці Тролебусній

В Івано-Франківську роботи з модернізації котельні, що на вулиці Тролейбусній, 40а наближаються до завершення.

Спеціалісти литовської фірми «ENERSTENA» м. Каунас розпочали навчання персоналу котельні, який в подальшому буде здійснювати обслуговування новітнього обладнання.

Литовські фахівці за допомогою слайдів та проектора розповіли про будову і нюанси експлуатації та обслуговуваннязмонтованого ними обладнання, що працюватиме на біопаливі (деревинна тріска).

Представники «ENERSTENA» відповіли на численні запитання. Наступним кроком у навчанні буде детальне ознайомлення майбутніх операторів з роботою, наладкою, обслуговуванням та діями персоналу під час штатних та можливих позаштатних ситуацій. Також відбудеться детальне покрокове ознайомлення з роботою і наладкою систем автоматизації та контролю за роботою об’єкта відповідних спеціалістів нашого підприємства.

Нагадаємо, що в котельні на вулиці Тролейбусна, 40а проводиться модернізація із встановленням сучасного котла, що працюватиме на біопаливі, потужністю 4 МВт на кредитні кошти ЄБРР та грандові кошти Шведської Агенції Міжнародного Розвитку (SIDA).

За матеріалами ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго»Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: