Стали відомими подробиці затримання сподвижника Саакашвілі на Прикарпатті. Зараз чоловік у франківському СІЗО (фото)

Учора, 1 листопада, колишній начальник департаменту військової поліції Міноборони Грузії Мегіс Кардава був затриманий оперативниками Центрального управління СБУ в селі Задністрянське Галицького району.
 
 
 Результат пошуку зображень за запитом "megis kardava"

Про факт затримання Кардави на Франківщині начебто при спробі перетину кордону повідомив Insider з посиланням на свої джерела в правоохоронних органах.

Мегіс Кардава був затриманий 1 листопада. Попри те, що в СБУ і Нацполіції відмовляються коментувати цю інформацію, КУРС з'ясував, що насправді затримували його оперативники Центрального управління СБУ в селі Задністрянське Галицького району, де він і мешкав. У сільраді факт підтвердили: Мегіс Кардава тривалий час проживав з місцевою жителькою, але офіційно в селі зареєстрованим не був. 

Того ж дня затриманого доставили у Галицький районний суд, який розглянув клопотання про тимчасовий арешт Кардави за ст. 583 КПКУ, яка передбачає арешт до 40 днів до особи, що вчинила злочин за межами України, до надходження запиту про її видачу. Суд клопотання задовольнив. 

Імовірно, Кардаву очікує екстрадиція до Грузії. Поки що затриманий перебуває в СІЗО в Івано-Франківську.

ЗМІ повідомляють, що розшукуваний за червоним циркуляром Інтерполу Кардава звинувачується в Грузії в скоєнні вбивств, тортурах ув'язнених, організації таємного стеження за політичними опонентами, привласненні державних коштів. Мегіс Кардава в 2012 році залишив Грузію і з 2013 року перебував у розшуку Інтерполу на підставі матеріалів грузинської прокуратури. У 2014 році він заочно був засуджений до дев'яти років ув'язнення.

У ЗМІ, зокрема на Українській правді, Кардаву пов'язали із екс-президентом Грузії Михайлом Саакашвілі і назвали "найближчим соратником". На це Саакашвілі відреагував на своїй сторінці у фейсбуці: "Щось джерела ЗМІ в Укрправди зовсім вже ліві. Цього "найближчого соратника" я точно ніколи не зустрічав і знаю про його існування тільки з преси".Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 02 листопада 2017, 16:50
Свободу політвязням! Смерть диктатору Вальцману
Відповісти

, 02 листопада 2017, 17:10
Покликали в Україну заарештувати? Оце влада... Росії видавати будуть?
Відповісти

, 02 листопада 2017, 17:25
А де пише, що його хтось запрошував???
Відповісти

, 02 листопада 2017, 17:58
Порошенко запрошував. Він виписав з Грузії цілу орду грузинів. Тоді ще ходив анекдот в народі, що на засіданнях уряду говорять двома мовами. На івриті і грузинською. Дві державні мови України
Відповісти

, 02 листопада 2017, 17:36
Хіба не усіх грузин запрошували і посади їм роздавали помпезно?
Відповісти

, 02 листопада 2017, 17:14
Саакашвілі від нього відмовляється? Від того хто розбирався з його ворогами? Може Саакашвілі справді завербували росіяни? Чи цей грузин не грузин-реформатор? Кого затримали насправді? Нічого не розібрати з брехливих змі.
Відповісти

, 02 листопада 2017, 17:38
Хочеш в російський суд чи в "ДНР"? Доречі чому не в "ЛДНР" без українців і української мови? Не покажеш на прикладі "республік" розквіт москалів без "селюків-бандер", а все тут у нас на сайті ошиваєшся?
Відповісти

, 02 листопада 2017, 17:48
Тому що всі ці енери почалися саме з України і її сепаратизму. Згадаймо історію 1918-1919 роки УНР, ЗУНР - ось перші розкольники і сепаратисти. ДНР і ЛНР зявилися на 100 років пізніше як славнозвісна традиція українського сепаратизму. І саме через агресивну політику Києву повстав Донбас. Тому що зрозумілим було те що силою конфлікт не вирішити. Тепер дебільний Києв поширив своєю майданутою політикою сепаратизм вже по всій території України. Через вальцмануті закони про освіту і мови повстало Закарпаття, Україна зіпсувала відносини з Угорщиною. На межі заколоту Буковина, зіпсуті стосунки з Румунією. Поширюєтья напруження в Бесарабії. Йдуть партизанські бої в Бурштиновій республіці (тому що Рошен намагався віджати в місцевих родовища бурштину, єдине джерело доходів злиденних українців в цих областях). То хто головний сепаратист і ворог? Зрозуміло що це Київ, жиди окупанти і їх яничари і опричники такі як ти запроданці холопи пархатих гнобителів України
Відповісти

, 02 листопада 2017, 18:09
Ти собі з історії не виривай потрібне. Донбасяни - ідіоти 21 століття. У 1918 ЗУНР і УНР як нормальні люди не захотіли ходити крестьянами в російських і польських поміщиків. Українська влада натупила з Угорщиною і справді хотіли віджати бурштиновий порятунок для місцевих що показують справи по Розенблату Полякову Мусійчуку. Та яке це відношення має до Донбасу, який розкачаний пропагандою проти українців ще до всяких майданів вирішив стати провінцією Росією, але не взяли і тепер хочуть назад а українці теж не хочуть? Кому подобається рускій мір, а не подобаються українці але хочуть любити Росію на відстані має всі шанси не згадувати байки про 1918 вирваних шматків для себе неповної історії, а валити в недоукраїну-недоросію без українців на Донбасі. Менше тексту - квартирами помінятись легко з переселенцями. Успіхів в "республіці" і болтовні, яка здається тобі хитрою і здатною всіх обманути, на їх сайтах, а не у нас. Ге-ге-ге.
Відповісти

, 02 листопада 2017, 18:20
18:09 напишу тобі на рівні твого розвитку щоб ти зрозумів. Бо як кажеш, що одним тобто києвським жидам можна було і тоді Грушевському та його духовному батькові Гофману і тепер Вальцману, а україням східнякам не можна проти жидів. Нехай буде, якщо би навіть з твого жидівського кута зору, це би пройшло і ваша агресія на Донбас зпрацювала, вдалося підкорити, то як кажуть у вас переможців не судять. Світ би може проковтнув і навіть чарівна Європа. Але ж не вийшло. Ви, жиди, програли. По вашій же ж логіці тепер як ви лузери то програвших бють, якщо не судять переможців. Так що вам майданутим ідіотам з усіх боків край. Тому ти і бісешся, що це розумієш
Відповісти

, 02 листопада 2017, 18:25
Ти сам зрозумів що написав? Немаю ніякого відношення до жидів. Ти так і не відповів чому не валиш на Донбас за який так розпинаєшся. Донбасяни проковтнули пропаганду і виграли в України шматок території як кримчани. Існтурмент можна для різного використовувати. Українці повставали для свободи і кращого життя. Донбасяни і кримчани поперлись в російську диктатуру з незмінним царем. Ну то хто тій братії доктор? І нічого нас з ними рівняти.
Відповісти

, 02 листопада 2017, 18:56
Чим жидівський цар Юда краще за російського? Для вас обрізаних всі народи і українці відходи. Там якраз на тій сторінці де ти пальця тримаєш в Талмуді написано. Тому і знищили вже пів України
Відповісти

, 02 листопада 2017, 19:00
Сам ти обрізаний. Сам рівняй своїх царів, рабе.
Відповісти

, 02 листопада 2017, 20:32
Нераби)
Відповісти

, 02 листопада 2017, 17:58
Похер на історію. Чому проросійські ненависники "бандер" і "українців" не обирають "ДНР" і "ЛНР"?
Відповісти

, 02 листопада 2017, 18:03
В тому то і справа, що тобі похер на українську історію, на історію світу і твого ізраїльсського народу теж. Тому що знання історії дає мудрість і застерігає від аналогічних помилок. Якщо би ви жиди були розсудливішими і уважнішими до минулого, то так підступно і нагло не обкрадали українців. Бо вони хоч і терплячий цей народ, але рано чи пізно влаштує вам коліївщину. Не переживай, ті бандери, про котрих ти тут так розпинався і начебто від імені котрих бурмотів з під Талмуду ще до тебе завітають, до пейсатого)
Відповісти

, 02 листопада 2017, 18:09
Не приписуй мені щось потім розвиваючи наче це правда. Іди на хер.
Відповісти

, 02 листопада 2017, 18:14
Тих хто хаває мацу впізнаю я по "лицу"
Відповісти

, 02 листопада 2017, 18:17
У дзеркалі?
Відповісти

, 02 листопада 2017, 18:21
Ага, подивися
Відповісти

, 02 листопада 2017, 18:25
Я не бачу жида, а ти?
Відповісти

, 02 листопада 2017, 18:59
Все одно не бачу жида у дзеркалі. А ти схоже жид раз тричі не заперечив. Тільки кремлівський і дурний котрий Росію тягне в Україну собі війни на голову хочеш з бомбами. Не візмуть тебе в НКВД і істребітельні - буряти теж без роботи і хочуть жит ив хороших квратирах українців.
Відповісти

, 02 листопада 2017, 19:01
Не туди потрапило. Сайт глючить з відповідями.
Відповісти

, 02 листопада 2017, 18:53
Окуляри надінь
Відповісти

, 02 листопада 2017, 19:01
Все одно не бачу жида у дзеркалі. А ти схоже жид раз тричі не заперечив. Тільки кремлівський і дурний котрий Росію тягне в Україну собі війни на голову хочеш з бомбами. Не візмуть тебе в НКВД і істребітельні - буряти теж без роботи і хочуть жит ив хороших квратирах українців.
Відповісти

, 02 листопада 2017, 19:16
Попробуй може операцію катаракта чи більмо там в тебе якщо себе не впізнаєш. По перше не в НКВД, а в НКВС, по друге не в істребітельні, а в винищувальні, по третє в пересічних українців ніколи не було гарних квартир. Ти поїдь в Україну і подивися, а не з Тель Авіву балакай
Відповісти

, 02 листопада 2017, 20:04
Ти москаль свої російські абревіатури на українську не перекладай. Не українці цих катів і катівські організації створювали. А про квартири українців розсмішив, жебрак російський. І з теми не зїжджай на "катаракти", жидок російський, - ти не заперечив жодного разу що ти жид російський, значить жид базарний щось зловити хочеш тут. Не зловиш, дурник. Пошлють лиш тебе.
Відповісти

, 02 листопада 2017, 20:19
Ти оприділися хто я для твоєї хворої уяви. москаль чи твій родич жид. Якщо я жид то твій брат, а якщо москаль то ворог або бізнес партнер як Путін для Вальцмана. В тебе якєсь подвоєння напевно бояришника перебрав
Відповісти

, 02 листопада 2017, 17:40
Розтріляти зрадника геть з україни
Відповісти

, 02 листопада 2017, 18:00
Лікуватись спробуй у всьому бачити якогось Вальцмана і Порошенка чи майдна постінйо на цьому сайті. І Вальцман і Порошенко нагрішили добряче, але зациклюватись на них - це психічний розлад. Тиж про ніщо інше не можеш спілкуватись.
Відповісти

, 02 листопада 2017, 18:05
До порохобота 02 листопада, 18:00. Твій Вальцман хуйло. Як би ти йому несамовито не підлизував очко, все одно йому вже торба. І винесуть вперед ногами тебе попереду твого газди
Відповісти

, 02 листопада 2017, 18:11
Ти все таки полікуйся. Одним "всі агенти кремля", а тобі "всі агнети вальцмана". Шизоїди.
Відповісти

, 02 листопада 2017, 18:15
Тут мав бути допис Гість, 02 листопада, 18:00: "Лікуватись спробуй у всьому бачити якогось Вальцмана і Порошенка чи майдна постінйо на цьому сайті. І Вальцман і Порошенко нагрішили добряче, але зациклюватись на них - це психічний розлад. Тиж про ніщо інше не можеш спілкуватись".
Відповісти

, 02 листопада 2017, 17:50
Вальцмана на палю. Правильно розстріляти хуйла зрадника Порошенка
Відповісти

, 02 листопада 2017, 18:16
Тут мав бути допис Гість, 02 листопада, 18:00: "Лікуватись спробуй у всьому бачити якогось Вальцмана і Порошенка чи майдна постінйо на цьому сайті. І Вальцман і Порошенко нагрішили добряче, але зациклюватись на них - це психічний розлад. Тиж про ніщо інше не можеш спілкуватись".
Відповісти

, 02 листопада 2017, 18:16
Чому повідомлення постійно перекидає при відповіді? Поремонтуйте сайт.
Відповісти

, 02 листопада 2017, 18:20
Так кого затримали соратника чи не соратника, реформатора чи не реформатора, котррозвідникам проти проросійських агентів чи садиста. Матіос не боїться повторення долі Кардави?
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Кримінал: