Керівництво поліції області провело координаційну нараду щодо проведення операції «Мігрант»

Захід відбувся за участю керівництва ГУ НП в Івано-Франківській області, керівника міського відділу управління Державної міграційної варти в області, управління патрульної поліції в м. Івано-Франківськ та керівника«Муніципальної варти» Івано-Франківської міської ради.

Учасники наради обговорили питання щодо взаємодії під час проведення загальнодержавних профілактичних заходів під умовою назвою «Мігрант», з метою належної організації превентивної та профілактичної діяльності, спрямованої на запобігання вчиненню правопорушень, у тому числі іноземцями та особами без громадянства.

Нарада відбулася під головуванням т.в.о. заступника начальника ГУНП в Івано Франківській області Олега Йосипіва, який визначив ряд завдань, спрямованих на виявлення та документування правопорушень вказаної категорії.

Начальник Івано-Франківського міського відділу УДМС в області Василь Непеляк ознайомив поліцейських із специфікою роботи з виявленнявказаних порушень, акцентував увагу як проводити перевірку документів на право перебування на території України та інші моменти, які суперечать вимогам законодавства.

До проведення цільових заходів залучать і «Муніципальну варту». КерівникБогдан Кухарук ознайомився із завданнями та метою проведених заходів та вказав, що у разі виявлення правопорушень іноземцями, працівники муніципальної служби будуть викликати правоохоронців для проведенняперевірки та в подальшому документування правопорушень.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 02 листопада 2017, 19:26
Краще б арабів гвалтівників заарештували. Всіх повідпускали. Відразу 10 з 12 звільнили. А ти двох вже суд відмазав
Відповісти

, 02 листопада 2017, 19:55
Мало грошей збили з мігрантів. Радяться як решту зібрати. В Київ не вистачає план здати по хабарам?
Відповісти

, 03 листопада 2017, 9:00
яку нараду може провести йосипів по мігранту, якщо він поняття у цьому напрямку роботи не має
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: