У Галичі відбулася виїзна нарада щодо будівництва візит-центру (фото)

Перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка,яка провела виїзну нараду щодо будівництва візит-центру в м. Галичі,що здійснюється за рахунок коштів Європейського Союзу. Після ознайомлення з ходом будівництва разом із підрядником, керівництвом району обговорено терміни та обсяги виконання робіт, для вчасної здачі об’єкта в експлуатацію.

Марія Савка доручила керівництву РДА взяти під особистий контроль спорудження візит-центру: «Вперше на Івано-Франківщині реалізовується проект такого масштабу. Тому маємо докласти максимум спільних зусиль, щоб здати об'єкт у визначений термін і в подальшому продовжити співпрацю з Європейським Союзом щодо реалізації подібних проектів».

За результатами наради прийнято рішення: щосереди проводити оперативні наради на об’єкті, підряднику - підготувати графік виконання запланованих робіт, райдержадміністрації - визначитися з балансоутримовувачем майбутнього комунального закладу.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Туризм: