У селищі Брошнів-Осада відкрили лікарню після капремонту (фото)

У селищі Брошнів-Осада Рожнятівського району відбулося відкриття міської лікарні після проведеного капітального ремонту.

З цієї нагоди на урочистості прибули голова облдержадміністрації Олег Гончарук, народний депутат України Анатолій Дирів, керівники району, директор департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури ОДА Назарій Іванів, духовенство краю.

Вітаючи колектив працівників лікарні із відкриттям закладу, Олег Гончарук зазначив, що на Рожнятівщині активно ведеться робота щодо оновлення об’єктів соціальної сфери.

«Нещодавно у селищі запрацював новий дитячий садок, сьогодні працівники лікарні отримали сучасне та комфортне приміщення для надання медичної допомоги та профілактичних заходів жителям  Брошнів-Осади, - підкреслив очільник Прикарпаття. – Переконаний, що й надалі завдяки спільній роботі усіх рівнів влади та підтримці народних депутатів і громади в районі вдасться реалізувати чимало подібних проектів, які сприятимуть розвитку місцевих громад».

Планами щодо перспективи розвитку району поділився Анатолій Дирів. Народний обранець виокремив основні об’єкти, які спільно з громадою споруджуватимуться у найближчі роки. Це, зокрема, новий спортивний комплекс, очисні споруди та полігон для твердих побутових відходів. 

За словами Назарія Іваніва, капітальний ремонт  проведено із використанням  енергозберігаючих матеріалів, на що з Державного фонду регіонального розвитку виділено 1 млн 340 тис. грн, з місцевого бюджету - понад 150 тис. грн. Також спрямовувалися кошти з обласного бюджету. Завдяки цьому проведено утеплення фасаду, ремонт приміщення та перекрито дах.

Для ремонту кухні та рентген-кабінету із Державного бюджету виділено 530 тис. грн. На придбання меблів використано 50 тис. грн із селищного бюджету. Загальна вартість робіт склала понад 4 мільйони гривень.

 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: