У Верховинському районі проведено командно-штабні навчання з представниками спеціалізованих служб цивільного захисту, керівниками підприємств, установ та організацій району

Керівник навчання – перший заступник голови райдержадміністрації Ярослав Скуматчук зазначив, що захід проводиться з метою відпрацювання дій у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру у мирний час та в особливий період.

Обговорено готовність Верховинської  районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Івано-Франківської  області, вдосконалення теоретичних та практичних навичок управління силами та засобами цивільного захисту районної ланки ЦЗ щодо організації проведення рятувальних та інших невідкладних робіт, попередження, локалізації та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

До проведення командно-штабних навчань залучався керівний склад органів управління цивільного захисту району, районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, комісія з питань евакуації, спеціалізовані служби цивільного захисту району, сили і засоби районної ланки територіальної підсистем єдиної державної системи цивільного захисту.

Навчання відбувалося шляхом моделювання НС та узгодження дій усіх служб у ліквідації її наслідків. Заслухано начальників спеціалізованих служб району щодо стану справ в підпорядкованих службах. Під час навчання   відпрацьовано теоретично дві ввідні, пов’язані з виникненням надзвичайних ситуацій через погіршення погодних умов осінньо-зимового періоду та реагування в разі виникнення надзвичайної ситуації внаслідок виявлення вибухового пристрою.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: