Оцифрований Івано-Франківськ. В мережі з’явився відео огляд життя міста за 1967 рік (відео)

До нового випуску програми "Оцифрований Франківськ" увійшло два сюжети 1967 року: франківський мотокрос та з вулицями міста.

Першим є сюжет кіножурналу “Радянська Україна” за березень 1967 року. Івано-Франківськ. Першість республіки з мотокросу. За мотоцикл сідає жінка, трудівниця Ганна Рикун і успішно фінішує, пишуть Версії з посиланням на  ТРК “Вежа”.

Друге відео за липень 1967 року кіножурналу “Радянська Україна” демонструє Івано-Франківськ, що посів третє місце в республіканському змаганні з озеленення міст. У відеоряді бачимо роботу поливальної машини, що їздить дорогами середмістя. Добре проглядається початок вулиці Грюнвальдської та приміщення теперішньої української православної церкви Київського патріархату. Також бачимо двори по вулиці Бандери на фоні фрагменту одного з корпусів заводу “Промприлад” (тепер це вул. Мельника). В кадр також потрапив пам’ятник Леніну, що знаходився біля парткому (тепер міський суд) та ратуша. У сюжеті ще фігурують атракціони та алеї у центральному парку.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 03 листопада 2017, 15:54
Як гарно жили люди тоді
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: