Про повноваження та особливості діяльності НАБУ говорили у Калуші

Із робочим візитом на Калущину завітав директор Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України Тарас Лопушанський.

У приміщенні районної державної адміністрації він зустрівся із представниками громадськості Калуського району та Калуша.

Директор Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України поінформував громадськість Калущини про повноваження та особливості діяльності НАБУ, завдання Львівського територіального управління, способи, якими можна повідомити факти про корупційні правопорушення.

Тарас Лопушанський наголосив, що нині в державі необхідно створити антикорупційний суд, оскільки стара судова система не в змозі вирішувати завдання щодо боротьби з корупцією. Адже наразі судові справи, направлені працівниками НАБУ, по 16-18 місяців не розглядаються в судах. Тому необхідно, щоб якнайшвидше був створений спеціалізований суд з розгляду корупційних справ.

Тарас Лопушанський закликав представників громадських організацій не стояти осторонь антикорупційних процесів та повідомляти НАБУ про факти корупційних зловживань посадовців.

 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 03 листопада 2017, 21:52
НАБУ, арештуй воєнного комісара і ще 10-ьох з ним, в тому числі атошників порошенківських. НАБУ ми в тебе віримо. Проси допомоги у Конгресу нехай військами цих злодіїв і людоловів повбиває та на стануть на границі з Донбасом. Зрозуміло тепер чому зброю Україні не давали...
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: