Івано-Франківський міський суд повернув прокуратурі обвинувальний акт, щодо обвинувачення патрульного Гончарука

Суддя Івано-Франківського міського суду Дмитро Руденко повернув до прокуратури обвинувальний акт у справі патрульного Леоніда Гончарука, якого звинувачують у перевищенні службових повноважень патрульним.

Сьогодні в міському суді пройшло підготовче засідання у справі про обвинувачення патрульного Леоніда Гончарука за ч. 2 ст. 365 ККУ.  

Захисник Леоніда Гончарука клопотав про повернення обвинувального акту до прокуратури, оскільки той, на його думку, не відповідає вимогам КПК. За словами адвоката, виклад обвинувального акту є "плутаним, неконкретизованим та туманним".

Суддя Руденко після двох годин у нарадчій кімнаті виніс ухвалу про задоволення клопотання і повернув обвинувальний акт прокурору як такий, що не відповідає вимогам КПК.

Ухвала судді Руденка може бути оскаржена в апеляційному суді.

Як писали ЗМІ, екс-полковник міліції Михайло Ільницький поскаржився на патрульного Леоніда Гончарука: нібито при затриманні поліцейський зламав йому мізинець. За клопотанням прокуратури суд відсторонив Гончарука від виконання обов’язків. Апеляційний суд повернув патрульного на роботу.

Нагадаємо, в ніч з 18 на 19 червня працівники патрульної поліції Івано-Франківська за порушення ПДР зупинили "Skoda Octavia". Водій не мав ні посвідчення водія, ні "страхівки", відмовився пройти освідчення на алкоголь. За свідченням патрульних, автомобілем керував колишній міліціонер, полковник Михайло Ільницький. Івано-Франківський міський суд визнав його винним за статтями 130 і 185 КУпАП – "водіння у нетверезому стані" та "злісна непокора поліції". Ільницький оскаржив рішення міського суду в апеляційному, який скасував постанову першої інстанції.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 03 листопада 2017, 17:38
Що це за новина така? В чому тут важливість? Прокуратура незаконно притягала до відповідальності гончарука? То де реакція суду на злочин? Судити прокурора по справі і прокурора області! Всіх на скамю підсудних.
Відповісти

, 03 листопада 2017, 17:47
Корупція і телефонне право. Крутять справу в котрий хоч бік. Встановили ж що Гончарук винний. Але як подзвонили з Києва, то вже по іншому заграли
Відповісти

, 03 листопада 2017, 18:07
Стратюк переслідував селфіків і одночасно використовував їх в борьбі проти покурорів. Злочини не може покривати прокуратура а тільки активісти. За злочин проти Гончарука має бути кримінальна відповідальність. Незалежно від того чи це рішення погоджено з прокуратурою. Хотіли покарати нерадиву мою нову поліцію? Не вийшло і тому мають покарати керівника міської прокуратури і керівника обласної прокуратури
Відповісти

, 03 листопада 2017, 18:10
Там всі посади куповані чи за малі кошти. Всюди де тарба занесено. Не буде ніякого покаряння
Відповісти

, 03 листопада 2017, 18:15
яковишин справи шити вміє добре на замовлення
Відповісти

, 03 листопада 2017, 19:09
Цей чоловічок сам такого не зробить. На таке йому потрібен дозвіл. Це всі знають. Для слідства це єдина можливість безболісно замнути справу. Без згоди Гончарука так би не зробили. Можливо і Гончарук з ними за одно. Буде видно протягом тижня. По діям прокуратури. Не забудьте журналісти написати про це.
Відповісти

, 03 листопада 2017, 21:32
Постанова ВСУ справа номер 5-253кс(15)17- в апеляції рішення руденка буде скасовано однозначно
Відповісти

, 29 листопада 2017, 1:06
Наші судді серед людей, як шакали серед звірів: плазують перед тими, в кого влада, гроші, сила і герої тільки проти тих, хто не може за себе постояти і за кого нема кому заступитися. А фальшивість і жорстокість нащих суддів правоохоронців я побачив в 2000 році на прикладі суддів Рогатинського районного суду, коли розглядалась справа про побиття моєї бабусі (1929 року народження) з переломом ребра і забоями на інших частинах тіла. Місцеві "жреці Феміди" діяли за старими перевіреними НКВдистсько-КДБістськими і бандитсько-хуліганськими методами: спотворювали дійсні очевидні факти і висували неправдиві абсурдні звинувачення своїй жертві. Коли я в приміщенні суду перед судовим засіданням чемно і скромно висловив свою позицію, одна з кривдниць мої бабці мені сказала: "Ти - п'єшка, ти "0 без палочки", з тобою тут зроблять все- що захочуть, не залежно від того - правий ти, чи ні, винен, чи не винен".
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини по темі: