Викладача ПНУ висунуто на здобуття Шевченківської премії-2018 (фото)

Викладача ПНУ висунуто на здобуття Шевченківської премії-2018

Ольгу Слоньовську, професора ПНУ ім. В. Стефаника, висунули на здобуття Шевченківської премії 2018-ого року в області літератури, публіцистики та журналістики.

31 жовтня закінчився термін подання творів на розгляд Шевченківського комітету. Імена учасників конкурсного відбору оприлюднені на офіційному сайті премії, пише Галка.

Серед них – Ольга Слоньовська, професор кафедри української літератури факультету філології Прикарпатського університету, письменниця, літературознавиця, член Національної спілки письменників України.

Її роман-дилогію “Упольоване покоління” на здобуття премії висунув Українським фонд культури імені Бориса Олійника.

Твір вийшов у січні 2017-ого року і  є продовженням роману “Дівчинка на кулі”, за який 2012-ого  Ольга Слоньовська отримала гран-прі на конкурсі “Коронація слова”.

На здобуття Шевченківської премії  претендує  також  коломиянин Василь Рябий. Його твір «Сологолос» висунуто Івано-Франківською обласною організацією Національної спілки письменників України.

Ще одним уродженцем Івано-Франківщини, який може отримати цю премію, є Петро Шкраб’юк за твір «Над простором і часом», який висунуто Львівською організацією Національної спілки письменників України.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: