“Муніципальні вартові” шукають автомобілістів, які завжди зможуть приїхати на допомогу

Комунальне підприємство «Муніципальна варта» у п'ятницю оголосила про пошук автомобілістів-добровольців, які б при можливості допомагали їм на різноманітних викликах по місту. Одні з головних завдань – допомога на дорозі, витягання «застряглих» автомобілів на бездоріжжі, буксирування до СТО, допомога при стихійних лихах, ліквідація аварійних дерев тощо.

Результат пошуку зображень за запитом "муніципальна варта івано франківськ"

 

Як відомо, на балансі комунального підприємства зараз лише два автомобілі – позашляховики «Renault Duster», які вони придбали за 1 мільйон гривень. Проте, як пояснює керівник «муніципальних вартових» Богдан Кухарук, ці авто не підходять для таких завдань, пише МІСТО.

Ці службові автомобілі використовують групи швидкого реагування, а також для патрулювання містом. І до того ж, це нові автомобілі, водії ще не достатньо досвідчені, щоб витягувати когось з болота. А власників позашляховиків є багато і немає потреби нам купувати. Автомобільна спільнота повинна вийти на такий рівень, щоб люди навчилися самі собі допомагати

Для допомоги «на дорозі» — витягування автівок чи буксирування досі «муніципали» використовували лише свій особистий транспорт, та через те, що викликів стає більше, вартові вирішили звернутися до найчисельнішою автомобільної спільноти міста AutoLіfe IF.

Нам потрібні люди, яких ми навчимо всім аспектам і передамо досвід. Долучатися можуть як люди з власним транспортом, так і ті, хто зможе просто у вільний час допомогти дістатись до місця виклику. Наші головні задання: допомога на дорозі (технічна допомога з інструментами, буксирування до СТО, витягання «застряглих» на бездоріжжі), допомога при стихійних лихах (буксирування застряглих під час повені, розчищення дороги від впавших дерев, ліквідація аварійних дерев),  виїзд на пожежі та тяжкі ДТП (домедична допомога постраждалим та допомога ДСНС в евакуації та ліквідації наслідків пожеж). Якщо в вас є бажання приносити користь іншим, то ми чекаєм саме на Вас!

Також муніципальні вартові обіцяють провести навчання з домедичної допомоги та тренування з рукопашного бою у коледжі фізвиховання.

Для того, щоб долучитися до команди «вартових» просять телефонувати за номерами телефонів: +380673792005 Андрій, +380938198618, або писати в телеграм @andrii_mvarta та @NEVIDomuj.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 05 листопада 2017, 9:01
В ОДА -там сич накупив машин по 1 млн.то нехай тепер вас і возить.
Відповісти

, 05 листопада 2017, 17:21
Добровольці сі скінчили у совєцькому союзі, зараз все по ринкових цінах.
Відповісти

, 05 листопада 2017, 9:55
100% хай Марц на Мытсубіші возить своїх псів. Задроти по селах їздять - шукають тих людей, які стихійно продавали городину/молочку та отримали штраф, а тепер не платять. Дибіли, ви в Європі були? Там ніхто з трудягами не бореться. В Італії багато стихійних базарчиків де торгують дрібні фермери і люди, які мають лишки продукції.
Відповісти

, 05 листопада 2017, 9:35
А що, пріуси в Японії вже скінчилися?
Відповісти

, 05 листопада 2017, 9:58
План з поборів не виконують, тому й ніхто їм авто-цяцьку і не купує. Всі забили на їхні штрафи.
Відповісти

, 05 листопада 2017, 11:13
Щось таке намудрили,що на вуха не натягнеш.Комунальна служба має виконувати свою роботу.Для чого ця варта? Збоченці при владі.Господарка міська бездіяльна.В місті срач,все захаращено,засмічено,заросло бурьянами.В центрі троха шаманять,а на околицях тільки бурківку настеляють без системи в дворах.То там,то сям.Ні,це безлад.Замилювання очей.А варта,це збіговисько ледацюг,наркоманів,нероб.Жах.
Відповісти

, 05 листопада 2017, 15:57
На Сичеву нову Тойоту аж проситься лєбьодка і можна хоч трактори з болота витягувати - там в моторі дурі вистачає, апарат потужний, тому й дорогий.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: