Журналісти намагалися з’ясувати причину побиття іноземних студентів на Хелоуін в Івано-Франківську (відео)

Непорозумілися. У буквальному сенсі. В Івано-Франківську виник конфлікт на національному грунті. Під гарячу руку місцевих молодиків потрапили двоє темношкірих студентів та йорданець. Останнього, розповідають у міському відділі поліції, після нападу розбишак довелося госпіталізувати.
 
Результат пошуку зображень за запитом "побиття арабів"
 

Конфлікт між місцевими мешканцями та іноземцями виник у самому середмісті. Сліди кривавої сутички вмить підняли «на вуха» містян. Чутки про «расистський» розбій неприємно здивували не лише гостей, а й мешканців міста. Адже самі, зізнаються, жодного дискомфорту від співжиття з іноземцями не відчувають. Навіть навпаки – вбачають користь від зближення із закордоном, пише ВЕЖА

Що стало причиною конфлікту, у поліції не знають. Втім, кажуть, такий випадок в Івано-Франківську – не вперше. Натомість психологи переконують, у підґрунті такої поведінки місцевих жителів – проблема не психології, а, перш за все, виховання.

Агресію може породити лише агресія, вважають містяни. Та радять закордонним гостям шанувати тутешні порядки. Аби зайвий раз не потрапляти в немилість «гарячих голів».

І все ж, жорстокий вчинок своїх земляків щодо іноземців іванофранківці одноголосно осуджують. Кажуть, у будь-якій ситуації варто залишатися людиною. Незалежно від кольору шкіри чи релігійних переконань.

 

Нагадаємо «Чорний Хелоуін». В центрі Івано-Франківська група невідомих молодиків товкла арабських та африканських студентів (фото)Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 05 листопада 2017, 19:26
Варто додати, що частіш за все іноземці самі провокують на конфлікт, особливо, коли їм здається, що їх достатньо багато, щоб надавати по плечах нашому брату. Так би мовити - свій за свого за своє, а не навпаки.
Відповісти

, 05 листопада 2017, 20:16
Чорножопих треба ставити на місце
Відповісти

, 05 листопада 2017, 20:55
+1
Відповісти

, 05 листопада 2017, 20:36
замовна стаття на користь чорних
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Кримінал: