Прикарпатка жаліється на недотримання правил гігієни в дитячій поліклініці

В дитячій поліклініці у Калуші одна з жінок побачила недотримання правил гігієни. На її зауваження лаборант не відеагувала.

 Вікторія Федорів  розповіла про цю ситуацію у соцмережі. За її словами, лаборант, яка брала кров у дитячій поліклініці, перед тим в рукавичках взяла свій телефон подивитись рівень заряду батареї, та коли замітила, що батарея розряджена пішла (знову ж таки в тих рукавичках) відкриваючи двері за зарядним та повернулася за свій робочий стіл, пише ГК.

“Я їй сказала, щоб вона замінила рукавички, як можна брати аналізи, якщо перед цим обмацькали і телефон, шухляду, ручку дверей?!На що вона відповіла: держава виділяє на місяць упаковку рукавичок, тому ми змушені економити”, – розповіла користувачка. 

Мама поцікавилася у лаборанта, чому ж не казати, щоб люди брали рукавички з собою, та за словами лаборанта говорити таке не можна.

“Я не розумію цю владу, ви дітей лікуєте чи інфікуєте, що за гігієна, як можуть бути аналізи достовірні якщо їх беруть у б/у та грязних рукавицях?! Що це за відношення, мало, що в дирі ця поліклініка, без умов та ще й не дотримуються елементарних правил гігієни. Влада що, не знає, скільки за ранок приходить діточок, чи вам взагалі байдуже, аби економно?”, – обурюється Вікторія. Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Здоров'я: