Чому "Антонов" співпрацює з Росією: пояснення авіакомпанії

Попри те, що з 2016 року між Україною та Росією припинено співробітництво в авіаційній галузі, державне підприємство "Антонов" змушене співпрацювати з російською авіакомпанією "Волга-Днепр".

Нагадаємо, 3 листопада з’явилась інформація, що Україна та Росія проводять закриті перемовини щодо літака Ан−124−100 "Руслан". Російській авіакомпанії "Волга-Днепр" слід продовжити льотну придатність своїх літаків "Ан". Зробити це може лише "Антонов", який є розробником авіаційної техніки та, відповідно, утримувачем сертифікатів. Саме через це Росія розпочала перемовини з Україною.

В компанії "Антонов" переконують, що якщо вони не зроблять огляд цих літаків, щоб продовжити терміни їх льотної придатності, в них можуть забрати ліцензію розробника.

"Невиконання "Антоновим" і Україною обов’язків, обумовлених цілою низкою міжнародних правил та вітчизняним законодавством, призведуть до застосування відповідних міжнародних санкцій. Зокрема – до заборони міжнародних польотів літаків марки "Ан", а також до передачі функцій розробника іншим органам, вповноваженим країною−експлуатантом повітряних суден "Невиконання своїх прямих обов'язків підтримувати цивільні літаки марки "Ан" призведе до втрат ліцензій розробника, дозволів на авіаперевезення та втрат ринків", – зазначили на підприємстві.

Відтак саме через дотримання міжнародних зобов’язань компанія «Антонов» має намір виконати роботи з оцінки технічного стану літака Ан−124−100 "Руслан" компанії "Волга−Днєпр". При цьому зазначається, що це лише один літак (в авіапарку "Волга-Днєпр" є 12 "Русланів"), який є цивільним судном, який використовується з метою забезпечення потреб громадян та економіки.

Варто зазначити, що Росія використовує літаки "Руслан" для перекидання своїх військ та озброєння до кордону з Україною та в Сирію.

Нагадаємо, що з 2016 року повністю припинено співробітництво між ДП «Антонов» та ТОВ «Авіакомпанія «Волга−Днєпр» в напрямку надання послуг з повітряних перевезень великогабаритних та нестандартних вантажів.
Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 06 листопада 2017, 12:26
Тому що бізнес і України і Росії співпрацює заробляє гроші. А війна для громадян України і Росії щоб не чіпали посадовців з обох боків. США треба одночасно знищити і Раду і Думу для припиненя війни чи подібне.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: