У селі Хриплин Івано-Франківської міської ради створена добровільна пожежна дружина (фото)

За словам голови Хриплинської сільської ради Романа Соколика, її створення стало можливим завдяки існуючій обласній програми проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, в якій вони стали переможцями, також долучилася міська влада, виділивши певні кошти, та бюджетні гроші сільської ради.

Так, приклавши спільні зусилля, вдалося втілити ідею в життя.  А поштовхом  для неї став проект Фонду Ганса Зайделя в Україні «Сприяння розвитку державного управління та місцевого самоврядування», значне місце  якого було відведене створенню і розвитку добровільних пожежних дружин (команд) у громадах Івано-Франківської області. Саме в рамках цього проекту в Хриплині був проведений майстер-клас, після якого  і місцева влада, і мешканці населеного пункту задумалися над створенням такої добровільної пожежної дружини у своєму селі. Повну підтримку та розуміння вони знайшли і в управлінні ДСНС в області. 

На сьогодні, придбано  тракторний причіп цистерновий, пожежний реманент, інше обладнання – генератор, бензопилу, болгарку. Зголосилися добровольці -  свідомі мешканці села, яких очолив приватний підприємець Сергій Присяжнюк. Здійснюється цілодобове чергування у телефонному режимі, члени добровільної пожежної дружини вже  відкачували воду з криниць та підвалів мешканців  села, проводили обрізку дерев. На їх думку, найбільша проблема в селі - це пожежі сухої трави та сміття,  яких  минулого року  було 16 з 18 пожеж, адже довкола багато необробленої землі, також на території села розташоване  велике  садово-городнє господарство. Зупинятися на досягнутому ніхто не збирається. Ініціативний сільський голова  робить все можливе, щоб закупити  інше  обладнання і розпочати будівництво приміщення для добровільної пожежної дружини, в якому зокрема буде розташований гараж та кімната для чергувань. Адже  важливість безпеки мешканців села, захист їх життя та здоров’я усвідомлюють всі - і представники органів місцевого самоврядування, і мешканці села.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: