"Харків – це Росія": у місті розгорівся новий мовний скандал

Касир одного з харківських супермаркетів заявила військовому, який нещодавно повернувся з зони АТО, що чекає на російські танки.

Про це у Facebook написав активіст Станіслав Федорчук.

Він пояснив, що військовий спитав, чи може касирка обслуговувати клієнтів українською мовою, а натомість отримав агресивну проросійську відповідь.

Спокійно запитує, російською, між іншим. Касирка почала розказувати, що вона визнає одну державну мову – російську, чекає на російські танки, які скоро приїдуть і відпаде будь-яка потреба в українській. Бо Харків – це ж Росія, якщо хто не в курсі, – написав він.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 06 листопада 2017, 12:19
Атошники не розуміють як держава створює пробелми людям і влада краде надію. Що втрачати цій касирші? А так хоч хтось помститься за знущання держави України над нею думає вона - сина гребуть в амрію насильно, комунальні височенні, ціни і зарплата у доларах нікчемна, пенсії уже не буде мати. Батьки у неї росіяни і патріотизму українського, яким купують переодягнені регіонали і селюки у неї немає, от і сподівається на Росію. Як довести що даремно коли там зарплати більші хоч так само держава трахає своїх громадян і навіть більше? Звичайно є ідейні москалі хворі на голову як цигани з таборів котрі нехтують школами і рештою - хочуть в своє болото і все.
Відповісти

, 06 листопада 2017, 15:28
правильно сказав. Ці міста руські, але не російські!!!
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: