У Коломиї поблизу аеродрому планують встановити сонячні електростанції (відео)

Чи буде майбутнє в аеродрому малої авіації в Коломиї? Тепер цим питанням переймаються люди, які віддають свої гроші і час для розвитку цієї справи в нашому місті. Повідомляє НТК.

Результат пошуку зображень за запитом "У Коломиї поблизу аеродрому планують встановити сонячні електростанції (відео)"

На вулиці Аеропортній, вони самотужки відновили занедбану територію, тепер тут можна піднятися в небо на літаку чи стрибнути з парашутом.

Але нещодавно депутати на сесії Коломийської міської ради прийняли рішення про ймовірне встановлення зовсім поруч сонячних електростанцій.

Як вплине їхнє розміщення на розвиток малої авіації - дізнаєтесь у нашому матеріалі.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 06 листопада 2017, 14:31
Не ефективно. Шалені початкові капіталовкладення, величезна вартість обслуговування та ремонту, дуже низька віддача, слабкий ККД. Короче там потужність ніяка. Воно і за 20 років не окупиться, навіть не встигне замортизуватися. Тим більше при нашому кліматі, коли сонячних днів мало
Відповісти

, 06 листопада 2017, 18:02
Звідки знаєш про ККД і низьку віддачу? Навпаки, багато хто індивідуально на власні хати поставив і у виграші за 5-ть 7-м років, продаючи електроенергію в мережу, коли не споживає. Кожен місяць електросітка тобі перераховує, а не ти їй. 7-10 тис дол вкладення. Проблема в організації підприємства великого - багато паразитів державних і місцевих.
Відповісти

, 06 листопада 2017, 17:58
Прорахувати слід чи дорожчим не вийде облслуговування ніж прибуток. Та й ризик великі плюс затрати подвійні на хабарі чиновникам, місцевим депутатам, розмитнення ціну удвічі піднімає, а ще вандали, і все одно доведеться угоду з електросіткою укладати і продавати ахметівському облеенерго для дступу до мережі. Але хтось мусить долати важкий шлях. Звання Героя таким слід давати як на мене.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: