Національному заповіднику «Давній Галич» виповнилося 23 роки

Привітати колектив заповідника з пам’ятною датою завітали голова райдержадміністрації Микола Попович та голова районної ради Павло Андрусяк.

Розпочинаючи урочистості, генеральний директор Володимир Костишин відзначив важливість тієї роботи, яку здійснюють працівники установи: «Ми фіксуємо, вивчаємо нашу історію, переносимо її в книги, друковану продукцію, наші пам’ятки, щоб наступні покоління розуміли, як жили ми, як жили до нас і як треба жити після нас». Також керівник заповідника подякував обласній, районній владі, Міністерству культури України за підтримку та висловив сподівання на подальшу співпрацю.

Голова районної ради Павло Андрусяк наголосив на ролі Національного заповідника у відродженні величі й слави давнього Галича: «Я сподіваюся, що спільними зусиллями Галич буде гідно поцінований. Все, що ми зробимо сьогодні, на мою думку, обов’язково послужить для майбутніх поколінь».

«Бажаю Вашому прекрасному колективу, щоб Ви і надалі залишалися провідником відстоювання та примноження українства, підтвердження державності, а також рушієм великої ідеї – збереження та розвитку давнього Галича»,- побажав присутнім голова райдержадміністрації Микола Попович.

Керівники району вручили кращим працівникам заповідника грамоти та грошові винагороди.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: