Творча естафета «Воскресне волі дух і наша слава» на Калущині (фото)

Близько двохсот учасників із Долинщини - солісти, хористи, чоловічі і жіночі вокальні ансамблі та дуети - передали Калущині патріотичну естафету «Воскресне волі дух і наша слава».

Творчий захід відбувся у Калуському палаці мистецтв «Юність» у неділю, 5 листопада. Голови райдержадміністрації Юрій Мазур та райради Іван Данилів урочисто передали міському голові Калуша головний атрибут естафети - фотоальбом, у якому будуть зібрані світлини, пов’язані із історією УПА. У Калуші зустрічали гостей святковим короваєм, а учасники з Долинського району підготували повстанські пісні, літературно-музичні та хореографічні композиції.

Свої творчі надбання демонстрували викладачі та колективи Долинського  районного народного дому, Центру культури і дозвілля, Будинку дитячої та юнацької творчості, Долинської школи естетичного виховання ім. М. Антоновича, будинків культури селища Вигода, сіл Гериня, Оболоні,  Новичка, сіл Слобода Болехівська і Липа Витвицької ОТГ.

Калушани відзначають, що учасники з Долинського району проявили високу майстерність у підготовці і виконанні патріотичних композицій та висловили вдячність за гідне представлення Долинського району на культурній арені Івано-Франківщини.

 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: