Колишній головний тренер збірної України відправився в зону АТО, де зіграв у футбол з місцевими мешканцями (фото)

Колишній головний тренер збірної України та футбольних клубів "Карпати", "Металіст" та "Дніпро" Мирон Маркевич відвідав район проведення АТО, де зустрівся з місцевими юними спортсменами та зіграв у футбол з прикордонниками.

Разом з Мироном Маркевичем, до Мар'їнки також приїхали тренер юнацької збірної України Володимир Єзерський та український спортивний журналіст та коментатор Ігор Циганик, повідомили у Штабі АТО.

Володимир Єзерський в зоні АТО

Зокрема, в рамках поїздки в район АТО легенди українського спорту побували на КПВВ "Мар'їнка" та "Майорське", а також поспілкувалися з вихованцями Мар’їнської дитячо-юнацької спортивної школи.

За участі Мирона Богдановича відбувся футбольний матч на сучасному майданчику в Марїнці між командами військовослужбовців Краматорського прикордонного загону та місцевими жителями. Мирон Маркевич та Володимир Єзерський грали за прикордонників, а Ігор Циганик коментував цей поєдинок.

Маркевич зіграв за прикордонників у Мар'їнці

Військові отримали перемогу, перегравши місцеву команду з рахунком 7:5.

"Відчувається, що за цей час наші Збройні Сили стали отримувати міцну підтримку від держави, яка сприяє зростанню їх бойового потенціалу та матеріальному забезпеченню. Я кожного року буваю в АТО, і на власні очі бачу, як змінюється наша армія, як зростає професіоналізм військових. І в порівнянні з минулими роками, у війську відчуваються докорінні зміни у кращий бік", – зазначив Мирон Маркевич.
Маркевич футбол АТО Мар'їнка

Володимир Єзерський в зоні АТО

Мирон Маркевич у зоні АТОЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: