СТЕК і ТКЕ стверджують, що люди не будуть платити за холодні батареї

Сьогодні, 7 листопада, під час оперативної наради у міського голови Івано-Франківська доповіли про запуску опалення в місті.

Результат пошуку зображень за запитом "холодно в школі"

 

Директор ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» Василь Рущак розповів, що всі котельні працюють, тепло подано до 568 будинків, 21 школу, 22 дошкільні заклади та 31 заклад охорони здоров’я, пише ГК.

22 жовтня було переключено споживачів мікрорайону Хоткевича-Надвірнянська від СТЕКу до ТКЕ. Втім, ті будинки ще не мають лічильників, оскільки їх забрав СТЕК.

За словами Рущака, найбільше проблем є з житловим фондом, адже теплові мережі знаходяться в аварійному стані – наприклад, по вул. Грушевського 22. Загалом є 71 проблемних стояків, тому там часто працюють аварійні бригади. В деяких будинках затоплені підвали. Окрім того, через аварійні труби ряд будинків перебувають без гарячої води: 77 від ТКЕ і 31 від СТЕК.

У свою чергу представник ТОВ «Станіславська теплоенергетична компанія» розповів, що котельня працює у звичному режимі і з моменту старту було тільки два прориви.

Міський голова Руслан Марцінків поцікавився, як будуть нараховувати оплату за тепло, якщо його стільки часу не було. Представник СТЕКу відповів, що якщо є лічильники і не грів стояк, то нарахування не проводиться. Однак для цього люди повинні звернутися до підприємства з повідомленням, тоді інспектор виходить на місце і складає акт, що стояк не грів певну кількість днів.

«На сьогодні є 8 заяв по стояках. В основному це по вул. Сахарова та Бандери», – додав він.

Втім, мер зазначив, що система є надто складною, а СТЕК і ТКЕ повинні робити перерахування на основі листа від управителя.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 07 листопада 2017, 19:09
Вже 59 раз заявили про те що запустили опалення. Перший раз ще місяць тому
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: