Екс-соратник Януковича придбав одну з найкращих у світі яхт за 13 мільйонів євро (фото)

З нової оприлюдненої інформації у розслідуванні панамських документів спливла інформація про покупку Антоном Пригодським однієї з найкращих яхт світу.

Як відомо, у нових офшорних паперах, опублікованих журналістами Міжнародного консорціуму журналістських розслідувань, фігурують два громадянина України – екс-нардеп від "Партії регіонів" і товариш екс-президента Віктора Януковича Антон Пригодський, а також екс-віце-прем'єр від "Радикальної партії" Валерій Вощевський.

Як повідомляє Gazeta.ua, колишній "компаньйон" Віктора Януковича придбав яхту "Santa Maria T" за 13 мільйонів євро. Довжина розкішного судна, виготовленого зі сталі та алюмінію становить 37 метрів.

Як зазначено на wimvandervalk, дизайн повністю розроблений Guido de Groot, а військово-морська архітектура яхти належить Ginton Naval Architects.

На яхті можуть комфортно проживати у 4 каютах 8 осіб. Також на борту судна є 3 каюти для 6 членів екіпажу.

"Santa Maria T" обладнана двома 6-тициліндровими двигунами і вона є першою яхтою у світі, обладнаною 2-осьовою стабілізаційною системою. Така інновація забезпечує максимальну стабільність судна при екстремальних умовах.
Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Корупція: