Франківськ купує лінію для сортування сміття за 12 мільйонів

Управління капітального будівництва міськвиконкому провело конкурс на купівлю сортувально-подрібнюючого комплексу для сортування твердих побутових відходів.

Пов’язане зображення

 

Про це йдеться на сайті публічних закупівель Prozorro.

Переможцем торгів стала компанія ТОВ "Хаммель-Україна", яка запропонувала найнижчу ціну – 11 935 000,00. Також у торгах взяв участь ТОВ "ЗОЛОЧІВ ТХ" з пропозицією 11 960 000,00. Наразі щодо переможця очікується рішення, інформує Бліц-Інфо.

Очікується, що комплекс для сортування та подрібнювання ТПВ буде призначений для механічного сортування з подрібненням великогабаритних відходів, виділенням відходів чорних та кольорових металів, склотари, пластмаси, дерева та паперу та з пакувальним пресом для вторинної сировини. Потужність комплексу має становити не менше 50 тисяч тонн в рік, а продуктивність 12-15 тонн ТПВ вiдходiв на годину.

Сортувальну лінію мають намір встановити на полігоні ТПВ в Рибному. Переможець повинен доставити сортувальну лінію до 31 березня наступного року. Нагадаємо, це вже третій аукціон, на якому місто намагається придбати сортувальну лінію.

Вперше, тендерний комітет відхилив пропозиції двох учасників. серед яких був і "Хаммель-Україна". А все через те, що фірма подала технічні умови на товар російською мовою. Вдруге торги визнали такими, що не відбулися, у зв’язку зі скороченням видатків на закупівлю.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 07 листопада 2017, 14:51
В том тендерном комитете какие-то полуграмотные люди работают ... Победителем каждого тендера выбирают самого "дешевого " претиндента ... Не раз замечал , что выигрывали те компании , которые даже не специализируются в тех темах , в которых участвуют . Теперь тут не на той мове написано ... Ведь важно , чтоб агрегат бы качественным , а не китайской сборки на украинской мове .... И нет никакого комитета народного контроля, который бы следил за теми "пройдысвитами" в тендерном комитете.....
Відповісти

, 07 листопада 2017, 16:00
Обіцянка-цянцянка чи реально лінія з сортування буде?
Відповісти

, 07 листопада 2017, 16:11
це, щоб циганам і бомжам зручніше було в смітті порпатися.
Відповісти

, 07 листопада 2017, 17:32
Обдурять. Вже одну лінію купували. Гроші витратили нічого не купили. Потім будували завод. Навіть землю виділили. Ні заводу, ні виділених з бюджету коштів, ні землі. Землю вкрали, тепер там хтось собі котеджи будує
Відповісти

, 07 листопада 2017, 17:41
Сміттєпереробний завод потрібен, а не сортувальна лінія.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Влада: