В Україні збанкрутував ще один банк

Національний банк України визнав неплатоспроможним банк "Богуслав".

Про це йдеться у повідомленні, що з'явилось на офіційному сайті НБУ у понеділок, 6 листопада.

Відповідно до вимог статті 76 Закону України "Про банки і банківську діяльність" 06 листопада 2017 року Правління Національного банку України прийняло рішення №708-рш/БТ "Про віднесення Публічного акціонерного товариства "Банк Богуслав" до категорії неплатоспроможних,– йдеться у повідомленні.

У НБУ зазначають, що план з реструктуризації та докапіталізації в "Богуславі" не виконали.

Станом на 1 листопада 2017 року розмір регулятивного капіталу ПАТ "Банк Богуслав" був меншим однієї третини від мінімального рівня, тому НБУ відніс його до категорії неплатоспроможних.

За даними Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, станом на 1 жовтня 96% вкладників цього банку, а це приблизно 5,6 тисяч осіб отримають свої вклади у повному обсязі, оскільки розмір їхніх вкладів не перевищує 200 тисяч гривень.

Клієнти з більшими обсягами вкладів отримають виплати у межах суми, гарантованої Фондом. Фонд забезпечить виплати гарантованої суми вкладів обсягом близько 178 мільйонів гривень,– пояснили в НБУ.

Власниками банку "Богуслав", за даними НБУ, є Володимир Романенко та Наталія Вакуленко.
Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 07 листопада 2017, 16:13
"...банк не досяг запланованого розміру статутного капіталу та запланованого розміру регулятивного капіталу." Ще один працюючий банк завалили на вимогу МВФ для великих західних і російських банків, які хіба у філіалах показують 10% капіталу, а в загальному хрін будуть нехтувати такими грошима, які можуть заробити десятки мільярдів в обороті. НБУ - папуаси дурні або продажні шльондри аналогічно роззброювачам України в 1990-х і 2000-х.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Економіка: