Капелан з Прикарпаття вважає, що забороняти Московський патріархат не варто

Військовий капелан з Прикарпаття Василь Довганюк впевний, що заборона УПЦ (МП) може тільки відчужити значну частину людей від влади і України.

Таку думку священник висловив на своїй сторінці у Facebook.

"Треба вимагати, щоб Церква не називалася УПЦ (МП), а змінила її на правильну назву - Російська Православна Церква в Україні. Також слід узяти під пильний контроль діяльність цієї Церкви: фінансову, пропагандистську, підривну. Виявити, скільки у Києво-Печерській лаврі чи Почаївській лаврі офіцерів ФСБ, яку літературу там розповсюджують і так далі. Подивіться, що донедавна вони називали себе УПЦ МП. А тепер навіть стараються не вживати “МП”. Це прямий обман вірних!", - впевнений священник.

Василь Довганюк вважає, що Президент та парламент не наважаться на заборону УПЦ (МП).

"Керівництво держави не має політичної волі на це. Згадайте, що Порошенко сам був висвячений на диякона в цій Церкві. О. Майборода: - А як на мене, від ідеї прямої заборони УПЦ (МП) треба відмовитися. Тому що така заборона відчужить значну частину людей від влади і від України. Люди ходять до храмів Московського патріархату не тому, що підтримують агресію, а тому, що це звично для них. І жодним указами тут нічого не вдієш. Треба змінити свідомість людей, тоді вони змінюватимуть церкви, у які ходять. Якщо нині зайти до Києво-Печерської лаври і подивитися, які книжки там продає УПЦ (МП), то це суто антиукраїнська література. Я вважаю, що це абсолютно неприпустимо. До того ж тоді, коли проти України триває війна. Тому мусимо просвічувати молодь і боротись на два фронти", - пише капелан.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 07 листопада 2017, 19:04
Багато наших прочан замордували в СБУ, повбивали та понищили уніяти. Але ми тримаємося і стоїмо у вірі за нашу церкву. Помоліться і ви браття за нас Господеві, щоби вистояти ці страшні часи гоніння на віру христову
Відповісти

, 07 листопада 2017, 19:35
Есть ещё умные люди в Украине но их мало!
Відповісти

, 07 листопада 2017, 20:25
Чому наша СБУ не проводить роз'яснювальну роботу серед таких людей? Вони провокації створюють. Скоро України не буде. Розвалиться як і СРСР.
Відповісти

, 07 листопада 2017, 21:10
Не бреши,собако.Влади майданутої не буде.
Відповісти

, 07 листопада 2017, 23:51
Та з владою майданутою все зрозуміло, тут питання навіть не стоїть. Але й України теж не буде, бо вона нах нікому не потрібна і вже весь світ заїбала
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: