Через купівлю Локомотиворемонтного заводу на міську владу Івано-Франківська відкрили кримінальне провадження

Про це міський голова Руслан Марцінків заявив сьогодні, 7 листопада, під час оперативної наради. Він повідомив, що ситуація з локомотиворемонтним заводом є дуже непростою.

Результат пошуку зображень за запитом "локомотивний завод івано-франківськ"

 

«На міську раду відкрили кримінальну справу. Ми будемо боротися в межах чинного законодавства. Будемо судитися. В цій державі кримінальні справи не мають тільки непорядні люди. От хочуть статтю Тимошенко привішати. Я вважаю, що роблю все правильно», – зазначив мер.

Він обурився, що міська рада його придбала, але робота підприємства заблокована і вона не може інвестувати в нього гроші. Керівника там тимчасово призначили тільки до початку грудня, пише ГК.

Заступник Марцінківа Олексій Кайда запропонував вивезти працівників заводу під антимонольний комітет, генпрокуратуру, МВС, СБУ.

«Зробити такий похід Києвом і показати, хто дбає за людей і нові робочі місця. Вони хочуть довести підприємства до банкрутства і не хочуть, щоб його розвивало місто», – обурився він.

Тимчасовий керівник заводу додав, що наступного тижня на заводі буде попереджувальний страйк.

«Колектив повністю підтримує міську раду», зауважив він.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 08 листопада 2017, 0:55
Давно пора накрити це корумповане кубло! За гроші громади купили завод,розкрадуть,поріжуть на метал,та бенюк там театр собі зробив -голодних працівників розважає(три місяці зарплати не платять )поки ви рило не сунули все було добре!
Відповісти

, 08 листопада 2017, 9:23
Купила громада міста добре .олігархи вкрали обл газ ,обленерго,стек ітд і людей роблять кріпаками .
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Кримінал: