В Івано-Франківську проведуть традиційну церемонію "Воїн року-2017"

Днями в Івано-Франківську відбулось засідання круглого столу "Воїн року-2017", де обговорили деталі проведення цьогорічної церемонії.

Учасники круглого столу вирішили, що захід проходитиме у п'ятницю, 15 грудня, у клубі Panorama Plaza по вул. Північний бульвар, 2а з 15:00до 18:00.

Зазначимо, що це вже шоста церемонія нагородження найкращих єдиноборців Прикарпаття. Усього планують нагородити понад 100 спортсменів серед дітей, молодших юнаків, юнаків, кадетів, юніорів, молоді та дорослих, які представляють загалом 20 видів спорту: тхеквондо ВТФ, ушу саньда, фрі-файт, вільна боротьба, кіокушинкай карате (KWF), ушу-кунг-фу, ММА, таеквондо ІТФ, бокс, зендокай карате, бойовий гопак, хортинг, джиу-джитсу, самбо, греко-римська боротьба, кікбоксинг, таеквон-до ІТФ, бразильське джиу-джитсу, дзюдо та карате WAMMCo. Окрім того, відзнаку отримають найкращий тренер, меценати та "Воїн року-2017".

Організаторами заходу виступають старший тренер ДЮСШ №3 відділення тхеквондо ВТФ Ігор Йосипів, який є автором ідеї церемонії, спільно з деканом факультету фізичного виховання і спорту ПНУ професором Ярославом Яцівим та президентом "Фонду волонтерів України", громадським діячем і меценатом Тимофієм Нагорним.

Церемонію також підтримують управління спорту облдержадміністрації, Департамент молодіжної політики та спорту міської ради, департамент освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації, а також обласне відділення комітету з фізичного виховання та спорту МОН України. 

Щоб взяти участь в церемонії, потрібно до 5 грудня заповнити і подати відповідну заявку. Її можна скачати тут.

Окрім того, необхідно подати 5 фотографій кожного номінанта у цифровому вигляді хорошої якості (під кожним фото підписати ПІБ), протоколи ради засідань президентів і тренерів даного виду спорту, завірені печаткою.

В анкеті всі дані подавати чітко і без скорочень на кшталт КМС, МС, МСМК.

Анкету та фото номінантів надсилати Ігорю Йосипіву на на e-mail: Igor.tkdwtf@ukr.net.

Окрім того, усіх президентів, тренерів і представників з кожного виду спорту очікують 5 грудня о 12:00 в ресторані "Фонтуш" (вул. Чорновола 82) з усіма документами.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Спорт: