Працівники “Локомотиворемонтного” вийдуть на попереджувальний страйк

Цієї п’ятниці працівники “Локомотиворемонтного заводу” вийдуть на попереджувальний страйк, аби звернути увагу на проблему власності підприємства. 

Результат пошуку зображень за запитом "локомотивний завод івано-франківськ"

 

Про це під час щотижневої оперативної наради повідомив т.в.о. директора заводу Руслан Терешко.

Натомість міський голова Руслан Марцінків нагадав, що “ЛРЗ” досі у підвішеному стані – через нечітку відповідь Антимонопольного комітету щодо права міста купувати завод.

Між тим, продавець – Фонд Держмайна офіційно підверджував таке право за Івано-Франківськом

“Місто хоче викупити цей завод, ми діємо в межах чинного законодавства і порушень з нашого боку немає. Це те саме, якби чеська “Шкода” хотіла викупити підприємство, а цей процес держава заблокувала. Комусь вигідно просто вбити цей завод і продати за копійки. Доки справа зависла в повітрі, місто не може інвестувати в підприємство, підтримати колектив. Попри все ми продовжуємо боротьбу за завод в межах правового поля. А в той час на міську раду відкрили кримінальну справу через купівлю ЛРЗ. Проте я переконаний, що в нашій країні, з нашою політикою кримінальних справ не має тільки непорядна людина”, – прокоментував ситуацію міський голова Руслан Марцінків.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 08 листопада 2017, 14:20
Працівники вийдуть на страйк ,щоб підтримати корисливі мотиви партіі свобода??? Тобто насильно поженуть на мітинг ,а після розвалять завод та забудують територію та будуть продавати квартири!Але кому будуть продавати ,якщо люди масово виізжають за кордон????
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: