Олег Гончарук оглянув відремонтоване отоларингологічне відділення Коломийської ЦРЛ (фото)

Під час перебування із робочою поїздкою на Коломийщині голова облдержадміністрації Олег Гончарук побував у центральній районній лікарні та оглянув відремонтоване отоларингологічне відділення.

Сьогодні під час перебування із робочою поїздкою на Коломийщині голова облдержадміністрації Олег Гончарук побував у центральній районній лікарні та оглянув відремонтоване отоларингологічне відділення.

Нині приміщення відділення – це7 сучасних палат із новими функціональними та лікарняними ліжками, розраховане на 25 осіб. Щорічно послугами отоларингологів тут можуть скористатися до 1000 коломиян. Разом із сучасним ремонтом відділення поповнилося новим обладнанням - отоларингологічною кабіною та кріслами.

Сьогодні в ЦРЛ триває ремонт приймального покою, проводяться ремонтно-будівельні роботи в та готуються приміщення під розміщення ангіографа - сучасного приладу, призначеного для профілактики та лікування серцево-судинних та інших захворювань

За словами голови Коломийської РДА Любомира Глушкова, на ремонт приміщень уже спрямовано близько півтора мільйона гривень із державного, обласного та місцевого бюджетів.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації



Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар




Останні новини з категорії Політика: