Бійців батальйону «Івано-Франківськ», які у зоні АТО затримали п’яних «есбеушників», чомусь судитимуть у закритому судовому засіданні

Як повідомляли ЗМІ, поліціянти батальйону “Івано-Франківськ” у жовтні заарештували п’яних працівників СБУ поблизу Маріуполя. Тамтешній суд порушників виправдав. Тепер судять франківців, яких підозрюють у перевищенні повноважень. 

Результат пошуку зображень за запитом "судді"

 

Командир зведеного батальйону “Івано-Франківськ” Олександр Гришненко, який тоді був командиром блокпосту біля Мелекино, розповів виданню 0629, що судові засідання щодо правоохоронців зробили закритими.

Саме пан Олександр тоді подзвонив в поліцію і повідомив, що співробітники батальйону “Івано-Франківськ” затримали озброєних людей у нетверезому вигляді, які 14 жовтня 2016 року намагалися перетнути блокпост, вказавши неправильний пароль. Гришненко розповів, що практично 9 місяців після резонансу усі замовкли про цю справу. Пізніше прийшла постанова з прокуратури, згідно з якою необхідно провести слідчі дії відносно бійців. У прокуратурі пояснили, що їх підозрюють в перевищенні службових повноважень. Чоловіків почали викликати на допити.

“Ми відповіли, що пройшло багато часу і не пам’ятаємо, хто, де стояв і що робив”, – розповів ОлександрГришненко.

Заступник командира повідомив, що справи щодо бійців “Івано-Франківська” і співробітників СБУ, які не підкорялися вимозі поліціянтів, повинні були закрити, але, як з’ясувалося, це не так. 10 листопада у Жовтневому суді Маріуполя пройде суд над бійцями “Івано-Франківська”. Їм інкримінують побиття співробітників СБУ.

“Нас просто хочуть потопити”, – відмічає Олександр Гришненко, додаючи, що суд з незрозумілих для нього причин зробили закритим.

“Це не згвалтування, не вбивство, це звичайне затримання, в тім не було нічого таємного”, – говорить він.

На сайті суду навіть немає назви справи – тільки дата і ім’я судді.

“Вони бояться розголосу. Бояться камер. Це якісь тоталітаризм і диктатура. Але ми все одно прийдемо на процес, фіксуватимемо і вимагатимемо відведення судді”, – заявив заступник командира.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/11/38206405862_2f34d221e0_c5a01c6ce474c6.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/11/38206405672_0e615cee4b_c5a01c6cd733b9.jpg

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 08 листопада 2017, 17:56
а що - все нормально. Тільки хтось попробує поставити бешкетників, хуліганів, злочинців і інших осіб, які себе м'яко сказано неправильно ведуть - то винні будуть якрах ті, хто втрутився для загального блага. Тому - якщо побачите, що когось друть на вулиці - тікайте подальше або хзробіть вигляд що нічого не відбувається. Бо якщо втрутитесь і не дай-Бог дасте в пащеку ханизі і хулігану, то нікому нчого не буде - а тільки Вам - заберуть в буцегарню і щей посадять. Отака то правда і порядки в нашій "демократичній" державі. Попадались на цьому не тільки прості порядні люди, інтелігенція чи просто справжні мужчини - а й навіть і самі поліціянти, яких уже судять за відітє лі перевищення повноважень. І ще хтось хоче щоб на вулицях було спокійно і був порядок, якщо ханиги знають що їм ні за які проступки нічлго не буде. А поліція теж сцить, сюсюкає з ними, припрошує, ще й вибачається, а гімно їх посилає 10-ти поверховим. І чи не йоб його мать?
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Кримінал: