До школи літаком: Де вчаться діти українських політиків за кордоном (відео)

В рамках прийнятого у вересні закону про освіту журналісти програми “Наші гроші” поцікавились в українських політиків, як вони ставляться до української освіти, та де навчаються їхні діти.

Дочка голови фракції “Народний фронт” Максима Бурбака Катерина вчиться у Міському університеті Лондона. В середньому рік навчання у цьому закладі вартує від 20-ти тисяч доларів.

Це без витрат на проживання, харчування та дозвілля. Дівчина закінчила школу в Чернівцях та наразі перебуває в Британії. За словами Бурбака, Катерина отримає закордонну освіту та одразу ж повернеться додому: “Я вважаю, навчання, коли діти навчаються, а потім повертаються і працюють на нашу державу, буде найкращим подарунком нашій державі”.

Голова коаліційної фракції “Блоку Петра Порошенка” Артур Герасимов відправив свою доньку вчитися до Канади у приватний коледж Бронте. Сам заклад збирає найбільш талановитих дітей з усього світу та дає можливість вступити у найкращі світові виші.

Прихильник європейської освіти і депутат від БПП Ігор Кононенко. Його середня та молодша дочка навчалися у Швейцарії - молодша у школі TASIS, а тепер вступила до університету Маргоні, а середня вивчала основи готельно-ресторанного бізнесу в Інституті Гліону.

Дочка нардепки Ірини Геращенко Анна Зацепіна встигла закінчити британський університет Реддінг та кембриджські курси. Про це свідчить її профіль на Linkedin.

Відправляють навчатися за кордон своїх дітей не тільки депутати, а й судді та прокурори. Зокрема, дочка судді Київського апеляційного адміністративного суду Світлани Шелест Вікторія теж була студенткою міського університету Лондона.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 08 листопада 2017, 17:21
Самі обирали. Сподівались усім таке життя наполітикують.
Відповісти

, 08 листопада 2017, 21:10
Та не дивуйтесь ви так, люди добрі. Ці всі школи бізнесу і коледжі - звичайний розвод західних аферистів для наших новоспечених "аристократів" і інших представників країн третього світу, щоб останні могли похвалитись "європейською" освітою своїх чад за шалені гроші. Жодна їх дитина не вчится, наприклад, у Стенфорді, Кембріджі, Оксфорді чи Массачусетському технологічному...Вони просто величезні платять гроші і їх годують, розважають і може навіть чомусь вчать у цих всіх лохотронах для багатеньких буратін. Біда почнеться в нас, бо вони повернуться сюди і не підуть до татка на фірму, а у наші державні структури зі своєю "європейською освітою".
Відповісти

, 08 листопада 2017, 17:36
Хохлы это так вам и надо!а вы дальше лезьте по попойками и собирайте помои в АТО бандюкам которые восточную Украину убивают!но скоро уже этому будет конец!
Відповісти

, 08 листопада 2017, 18:01
Ти що тут забула москалиха? Чому твої "днр"-овці лізуть в Україні за пенсіями і зарплатами? Поясни, сука? Якщо ми такі погані чого до нас пертись? Ти нікчема у якої в житті нічого немає крім зазомбовнаої нанвисті до "бандер", яких ти наділяєш всіма найгіршими якостями про які десь читала. А ми звичайні нормальні люди, яким не треба було чужих територій. Ми боролись за краще життя та ти завидна сука російська не можеш з цим змиритись. Вали на х-й. Без тебе розберемось зі своєю владою ти зі своєю спробуй і тоді приходь щось розповідай про те як правильно у США машини паркувати.
Відповісти

, 08 листопада 2017, 20:51
Молодець!
Відповісти

, 08 листопада 2017, 18:34
Заборонити депутатам вчити, лікувати і вакцинувати дітей закордоном.
Відповісти

, 08 листопада 2017, 18:36
Я звичайно проти заборон але забороняти заборонялам потрібно для виховання. Мандат забирати одразу якщо відправив дитину вчитись закордон, а сам закони навчальні і шкільні для решти українських дітей пишеш.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: