Долина реалізує проект «U-LEAD з Європою»

Керівник групи радників з впровадження державної регіональної політики Програми «U-LEAD з Європою» Маттіас Моргнер і міський голова Долини Володимир Гаразд підписали меморандум та дали старт заходам для підтримки впровадження пілотних місцевих ініціатив територіальних громад у сфері державно-приватного партнерства.

«Ще один важливий крок до залучення інвестицій в економіку Долини. Угоду з проектом U-LEAD щодо підтримки державно-приватного партнерства підписано. Долина в числі шести відібраних міст України розпочинає цікаву і потрібну роботу!» – зазначає міський голова Володимир Гаразд.

Проект має два основних компоненти. Перший – зміцнення спроможності для реалізації реформ децентралізації та регіональної політики (навчання для місцевої влади на всіх рівнях, тематичні консультації, підтримка професійної освіти для посадових осіб виконавчих органів влади, навчання з управління проектним циклом). Другий – підтримка Центрів надання адміністративних послуг та підвищення обізнаності громадян про місцеве самоврядування.

За матеріалами Долинської міської радиЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: