У Криворівні пройде фестиваль гуцульської автентичної музики імені Моґура – Кумлика (відео)

7 листопада у залі засідань районної ради провели засідання Організаційного комітету з проведення V регіонального фестивалю гуцульської автентичної музики імені Василя Грималюка (Моґура) – Романа Кумлика (Ромка).

Засідання відбулось за участю голови районної ради Івана Шкіндюка, заступника голови райдержадміністрації Світлани Уршеджук, працівників відділу культури РДА, керівників гуцульських капел музикантів, музикознавців, краєзнавців – членів Оргкомітету.

Відкриваючи засідання, Іван Юрійович та Світлана Ярославівна підкреслили, що Василь Грималюк та Роман Кумлик були неперевершеними музикантами-віртуозами, які підкорили не тільки Гуцульщини, а й всю Україну та світ. Тому фестиваль потрібно провести на високому організаційному та мистецькому рівні.

На Верховинщину мають з’їжджатися музиканти зі всього регіону Гуцульщини, демонструвати своє автентичне музичне мистецтво. Фестиваль має відкривати нових Моґурів та Кумликів – і ширити Україною та аж ген поза межами нашої держави гуцульську автентичну музику.

Фестиваль відбудеться 27 листопада 2017 року у Будиноку культури с. Криворівні.

За матеріалами Верховинської районної радиЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: