У Раді вже засвітився перший депутат-власник iPhone X (фото)

Лідер депутатської групи "Відродження" Віталій Хомутиннік прийшов у вівторок, 7 листопада, на засідання Верховної Ради з новеньким iPhone X.

Про це повідомляє "Комсомольська правда в Україні".

На знімках, оприлюднених виданням, нардеп демонструє свій гаджет колегам по парламенту. Зокрема, на фото видно, як однопартієць Артем Іллюк з цікавістю розглядає айфон Хомутинніка.

Зазначимо, що в українських інтернет-магазинах найпростіший iPhone X коштує від 1 725 доларів (понад 46 тисяч гривень). Загалом телефон продають за рекордну суму в 65-90 тисяч гривень.

Нагадаємо, 3 листопада у всьому світі стартували офіційні продажі найновішої і наразі найдорожчої моделі iPhone X. Роздрібна ціна коливається від 999 до 1150 доларів.
Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 08 листопада 2017, 17:03
Украина была внесена в тройку самых несчастных государств в мире. По данным опросов, хуже дела только на Гаити и в Южном Судане. Политологов это не удивляет: по их подсчетам, страна может исчезнуть с карты мира уже в 2019 году. Украинским рекордам потерян счет. Страну уже признавали самым бедным и самым коррумпированным государством Европы. Теперь вот Институт Гэллапа авторитетно заявил, что Украина – в тройке самых несчастных стран мира. По данным опроса, 41% жителей Незалежной признают себя "страдающими". С 2014 года этот показатель вырос на 11%. Есть на Украине и "процветающие", вот только их всего 9% – против 22 в 2007 году. В чем же секрет украинского несчастья? По мнению политолога Армена Гаспаряна, объясняется этот феномен просто. Они хотели получить ассоциацию с Евросоюзом, безвизовый режим с ним же – и в то же время не лишаться российского финансирования, продолжая поливать соседнюю страну грязью. В итоге, разрушив собственную экономику, остались у разбитого корыта.
Відповісти

, 08 листопада 2017, 18:29
Тут вам ответили про российский рай, который живет проблемами Украины и конечно "гордится Крымом и Донбассом" захваченым в Украины. Сами то наищастливеишие жители Норильска: https://youtu.be/qrO2B_osXP4 Со своим проблемами разбиритесь кого то учить и рассказывать как плохо стемится в Европу к европейскому уровню жизни.
Відповісти

, 08 листопада 2017, 17:55
Гаспарян - це той нерускій москаль, який разом з москалихою дружиною Лещенка називали українців мразями і тварями за те що раділи падінню літака з москалями у Чорне море. Коли москалі радуються гробам, які відсилають, по всій Україні, убитим нашим дітям - це нормально для їх центрального телебачення, а коли українці відплатили такою самою любовю почалось: "нелюди, ненвижу". Ми вас теж, ми вас за все скоєне.
Відповісти

, 08 листопада 2017, 17:18
"Соседнюю страну" слід було полити ядерними бомбами за порушення будапештського і десятки тисяч убитих. Москалі ви у себе життя не можете нормлаьне збудувати? А лізете до всіх. Нащо це вам? Ви єба..ті?
Відповісти

, 08 листопада 2017, 17:30
Правильно!а шобы много бандероффцы не пиздеть начать надо с западенцев!поливать бляцких уродов что бы не одной не одной твари не осталось!
Відповісти

, 08 листопада 2017, 17:50
Ти не заставила себе чекати тролиха з гавкотнею про "біндер". Бандери нападали на Росію? То хто урод в даному випадку?
Відповісти

, 08 листопада 2017, 17:15
Фігня всі ті опитування. Сьогодні щасливий завтра ні і навпаки. А хтось не розуміє свого щастя.
Відповісти

, 08 листопада 2017, 17:16
Депутатський приклад стриманості, служби народу, а не прихотям, та "все на АТО".
Відповісти

, 09 листопада 2017, 6:19
Ну тепер цей дупутат перечислить 5 грн на армію?
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: