У Нових Кривотулах відремонтували роздягалку на стадіоні (фото)

5 листопада у селі Нових Кривотулах Тисменицького району відбулося урочисте відкриття та освячення роздягалки, зведеної та облаштованої за сучасними нормами.

Святкова подія зібрала на стадіоні, де й розміщена споруда, не тільки місцеву громаду, але й поважних та небайдужих до спорту гостей. Сюди завітали перший заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Володимир Заник, депутат обласної ради Василь Гладун, депутати районної ради Роман Крутий, Юрій Проценко, Михайло Юркевич, Володимир Заник, голова Тисменицької районної Федерації футболу Василь Кобльовський та інші.

Відкриття нового об’єкта у селі стало можливим завдяки виграному ще у 2012 році в обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування проекту «Створення умов для проведення масової спортивно-оздоровчої роботи і активного відпочинку та змістовного дозвілля громади села Нові Кривотули».

На облаштування роздягалки витратили більше 270 тисяч гривень.

Роздягалка у Нових Кривотулах повністю облаштовна, красиво виглядає зовні та зі всіма умовами всередині. Тут є санвузол, дві душові, у приміщенні тепло і затишно – комфортно та зручно буде як місцевій футбольній команді «Цегельник», так і аматорам спорту, які братимуть участь у футбольних баталіях, що проходитимуть на новокривотульському стадіоні.

За матеріалами Тисменицької РДАЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 08 листопада 2017, 17:28
Перепрошую, це треба зі стрічкою і священниками відкривати? Відремонтували безспірно позитив і дякую. Але це не надзвичайне звершення. Подуріли з показухою. Не вчіться у київських брехунів.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: