Марія Савка на Верховинщині вивчала хід будівництва візит-центру в с. Ільці

В селі Ільці Верховинського району з робочою поїздкою побувала перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка та провела виїзну нараду щодо будівництва візит-центру, яке здійснюється коштом Європейського Союзу.

Разом з Марією Володимирівною з ходом будівництва візит-центру ознайомлювались радник голови облдержадміністрації Василь Сенів, начальник управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Олександр Зрайко, перший заступник голови Верховинської РДА Ярослав Скуматчук, голова районної ради Іван Шкіндюк,сільський голова с. Ільці Василь Джоголюк.

Підчас огляду будівлі та прилеглої території, де триває будівництво, учасники виїзної наради обговорили терміни та обсяги виконання робіт для вчасної здачі об’єкта в експлуатацію. Йшлося також про його електро- та водопостачання.

Перший заступник голови облдержадміністрації доручила районній державній адміністрації взяти під особистий контроль спорудження візит-центру. «На Івано-Франківщині, в мальовничому куточку Карпат реалізовується проект такого великого масштабу. Верховинщина має ту родзинку, той потенціал, який необхідно розвивати і показувати туристу. Тому необхідно докласти максимум спільних зусиль, щоб здати об'єкт у визначений термін і в подальшому продовжити співпрацю з Європейським Союзом щодо втілення у життя подібних проектів», - зазначила посадовець.

Опісля Марія Савка оглянула ділянку дороги Р-62 «Криворівня-Чернівці» в селі Верхній Ясенів, також побувала на мості в селі Криворівня, де проходить капітальний ремонт, на дорозі Р-24 «Камянець-Подільськ-Татарів». 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 08 листопада 2017, 23:12
В храмі у Коломиї прихожани побачили ікону із зображенням Ющенка посеред голих жінок . Люди побачили на іконі колишнього президента. Все б нічого, але на ній Ющенко знаходиться у пеклі посеред голих жінок. Дивна ікона висіла на видному місці у церкві, Його священики запевняють, що Ющенко на іконі людям ввижається.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: