У Франківську підходить до завершення реконструкція тротуару із влаштуванням велодоріжки на Довженка (фото)

По вулиці Довженка в місті Івано-Франківську підходить до завершальної стадії реконструкція тротуару із влаштуванням велодоріжки, що забезпечить комфортні та безпечні умови для пішоходів та велосипедистів.

 

Проектом були передбачені такі заходи:

  •  комфортні велосипедні і пішохідні доріжки ;
  • комплексна висадка дерев;
  • додаткове освітлення тротуарної зони.
  • влаштування розмітки;
  • встановлення відповідних знаків.

Про це  інформують на сторінці UCG. urban consulting group у фейсбук.

В місцях перетину пішохідної і велосипедної доріжки із заїздами до житлової зони, для підвищення комфорту та безпеки пішоходів та велосипедистів відбулося підняття проїзної частини до рівня тротуару, а для запобігання нелегального паркування на тротуарах було встановлено антипаркувальні стовпці.Пішохідна та велосипедні зони виконані із різних матеріалів та кольору, розмежовані по висоті, а пішохідна доріжка ширша за велосипедну. Завдяки такому рішенню зменшується ймовірність того, що пішоходи будуть ходити по ведороріжці, – йдеться у дописі.

 

 

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 08 листопада 2017, 23:41
Вопрос для тупого быдла!Кому на х...й нужны эти велодорожки когда у людей пенсии нулевые,работы нет,заводы закрыты,толпы голодных работяг сваливают забугор!дальше результаты революции гыдотности перечислять не будем!может лучше выложить эти "дорожки" на кладбище что бы оставшихся несчастных украинцев на кладбище тащить?Какой идиот это все придумал?Ггаааа?дурни в вышиванках?
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: