Керівники Снятинської РДА оглянули місцеві дороги

Вони ознайомилися із ходом виконання будівельних робіт на трасі Н-10, де на дорожнє полотно була нанесена розмітка, протяжністю майже 10 км, зокрема, відрізок дороги Тулуків-Стецева.

«На автошляху Тулуків-Стецева було зроблено середньопоточний та ямковий ремонт на  20 км дороги, ще 6 км дороги плануємо завершити до кінця цього року, - зазначив керівник Снятинщини. - На сьогодні найпроблемнішими залишаються відрізки дороги у селах Стецева та Стецівка. Хоча цього року  в с. Стецівка вже проводився ямковий ремонт, але у зв’язку з тим, що даною трасою рухаються великогабаритні машини, дорожнє полотно знову потребує ремонту. За сприятливих погодних умов надіємося завершити ремонтні роботи найближчим часом».

Додамо, що на трасі Н-10 від межі з Чернівецькою областю до села Тулова роботи повністю завершено. Також завершено будівництво  з’їздів та укріплені обочини траси. На трасі Н-10, біля с.Тулова, триває підготовка до прокладання другого шару полотна дороги та нанесення відповідної розмітки для безпечного руху транспорту.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: