На Прикарпатті триває будівництво лісових автомобільних доріг (фото)

З метою покращення господарської діяльності державного підприємства, за період з 2010-2017 рр. Гринявський лісгосп збудував та здав у експлуатацію 29 км лісових автомобільних доріг.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/11/4.png

 

Також було збудовано 15 мостів загальною довжиною 158 м, 139 м підпірних стінок, провів поточний ремонт 46 км існуючих доріг. Зокрема у цьому році лісівники збудували 3 км доріг у Гостівецькому лісництві і провели ремонт 24 км існуючих лісових доріг, йдеться на сайті Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Будівництво нових лісових доріг дає змогу забезпечити процеси лісокористування, можливість активного відновлення та охорони лісу, виконання протипожежних заходів, доступ до віддалених ділянок, де є необхідність заготівлі перестиглого лісу, на місці якого шляхом природного поновлення і посадки лісових культур виростає молодий ліс. Також це полегшує умови проживання місцевого населення, пересування на лісових дорогах відвідувачів лісу – туристів, збирачів грибів, ягід.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/11/3.png

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/11/1.png

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/11/5.png

 

Головний інженер П. Д. Петросаняк відзначив: «Будівництво нових лісових доріг здійснюється не долинними ходами вздовж русел гірських потоків, як вони прокладались раніше, а згідно сучасних європейських вимог – по схилу гори». А це означає, що термін їх експлуатації буде значно довшим і ефективнішим.

Станом на жовтень 2017 року підприємствами Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства збудовано 39 км земельного полотна та облаштовано 27 км доріг. Капітально відремонтовано 25 км лісових доріг.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: