На Прикарпатті військкомат розшукує призовників за місцем роботи

У понеділок, шостого листопада, працівники військкомату забрали з прохідної ТзОВ “Даноша” кількох чоловіків, які прийшли на роботу. Багатьох це здивувало.

Про це повідомляє “Калуш ФМ“.

Щоб прояснити ситуацію журналіст “Калуш ФМ”, звернулася за коментарем до військового комісара Калуського об’єднаного міського військового комісаріату Андрія Павлишина.

За його словами, відповідно до указу президента з 1 жовтня йде призов на строкову військову службу. Призиваються на строкову службу і офіцери запасу. Відповідно громадян, які підлягають призову, оповіщали через ЖЕО та сільські ради за місцем проживання. Але явка не відбулася, люди не прибули. Тож військкомат проводить розшукові заходи, зокрема, і за місцем роботи.

“Сьогодні наші працівники були на “Даноші”, – розповів Андрій Павлишин. – Ми провели перевірку по базі даних призову і тих осіб, які підлягають призову, доставили до військового комісаріату до з’ясування обставин: чого не прибули і чи мають право на відстрочку. Наразі доставлено чотирьох – двох офіцерів запасу і двох призовників. В одного з офіцерів є право на відстрочку, відповідно він пройде медкомісію і отримає її. Троє інших такого права не мають, тож проходитимуть районну і обласну призовну комісію і відповідно до її висновків призиватимуться на службу”.

Окрім того, військовий комісар зазначив, що Калуський військкомат цього разу має призвати 35 призовників і сім офіцерів запасу. Тож не виключено, що аналогічні рейди будуть проведені і на інших підприємствах міста та району.

Результат пошуку зображень за запитом "андрій павлишин військовий комісар"

Андрій Павлишин

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 09 листопада 2017, 13:23
Ну, трахнула нас держава "контрактною армією", віддячили військові за шанування, незважаючи на "аватарство". Радій, москаль, що нас так, як вас, лише українською мовою і тризубом.
Відповісти

, 09 листопада 2017, 13:12
Відпиздити.
Відповісти

, 09 листопада 2017, 16:55
Кого?
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: