Розрив дипломатичних відносин з Росією: Порошенко не підтримав ідею (відео)

Президент Петро Порошенко не підтримує ідеї розірвання дипломатичних стосунків між Україною та Росією.

Про це після засідання фракції "Блоку Петра Порошенка", яка відбулась у Адміністрації Президента, заявив нардеп від БПП Іван Вінник, передає канал "Прямий".

"Президент не підтримує ідею розірвання відносин з Російською Федерацією. Ця ідея, яку я пропонував парламентському комітету, вона залишається на розгляді комітету – будемо визначатися у подальшому з модальностями", – зазначив Вінник.

Нагадаємо, напередодні російські ЗМІ писали, що в законопроект щодо забезпечення суверенітету України над тимчасово окупованими територіями Донбасу, який Верховна Рада готує до другого читання, може бути внесений пункт про розрив дипломатичних відносин з Росією. За даними видання, таку поправку вніс депутат з фракції БПП Іван Вінник. При цьому згодом сам нардеп заперечив, що не вносив поправку про розрив дипломатичних відносин України з Росією.
Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 09 листопада 2017, 13:49
З торгівлею російським газом в Україні мають обидві сторони. І збройний конфлікт вигодні тримає у владі по обидва боки. Байдуже з чого бюджет розкрадати. Чи розірвуть чи не розірвуть - це все одно вистава торгівельних партнерів. Не варто уваги.
Відповісти

, 09 листопада 2017, 14:38
у Пороха бізнес у Раші як ажна рубати гілляку на якій ці злодії сидять
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: