«Гундяївці» погрожують спалити прикарпатський храм, який є пам’яткою архітектури - капелан

Парафіяни УПЦ МП спеціально приїхали з інших сіл і міст в Коломию, щоб силою відстояти Благовіщенський храм, за який ведеться суперечка з УГКЦ.

Про це в інтерв’ю «Апострофу» розповів капелан УГКЦ Микола Мединський.

При цьому, за словами священика, парафіяни Московського патріархату вели себе зухвало і сипали погрозами.

«Але найстрашніше – ці жінки-віруючі УПЦ МП. Це взагалі жах. Це якісь безумні очі, крики: «Їдьте в Америку мити там задні місця». Я не хочу просто повторювати те слово, яке вони вигукували. Це крики щодо того, що «ми – це єдина канонічна церква, всі інші – розкольники, всі інші – погані, а от ми одні гарні», – зазначив Мединський.

Капелан розповів, що прихожани МП погрожували спалити церкву, яка є стародавнім пам’ятником архітектури.

«А нам таке пообіцяли. Це не зафіксовано на відео, здається, але в розмовах звучало: «Ми прийдемо зі зброєю, будемо себе захищати. Ми тут вас спалимо». Так нам відповідали на питання про те, для чого вони приходять в церкву. Вони кажуть, що мають повне право, що виграли суд, мають зброю і зі зброєю будуть себе захищати. «Ми вас тут спалимо», – те, що я чув особисто», – продовжив Мединський.

f6b6c3e69819e4597e7c6238a1743d56

 

За словами капелана УГКЦ Миколи Мединського, Благовіщенський храм Коломиї, де виявили дивну ікону, з 90-х років контролює УПЦ Московського патріархату, зараз права на нього оскаржує Українська греко-католицька церква.

 

Нагадаємо, що Прикарпатські адепти скандального Кіріла Гундяєва, повісили у місцевому храмі ікону із голим Ющенком (фоторепортаж)

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 09 листопада 2017, 13:56
Мракобіси російські емігранти
Відповісти

, 10 листопада 2017, 13:25
Мединський це мракобіс почули б ви як він кричить і що говорить тільки хворий може таке наговорювати a ще 'kapelan" пока будуть такі "активисти" не буде порядку в украйіні краще свою активність спряймують на болото в місті біля будинків на те що лікарям не виплачують.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: