Завдання на кінець сезону: "Прикарпаття" має вийти у Першу лігу

Дев’ятого листопада відбулася підсумкова прес-конференція міського футбольного клубу “Прикарпаття” в 2017 році.

 

Мер Руслан Марцінків зазначив, що загалом сезон для команди позитивний, завдання виходу у Першу лігу виконується, адже відрив від третього місця у турнірі серед команд Другої ліги— 11 очок.

«За два роки це непоганий результат, і ми на правильному шляху. В цілому, ті очки, які ми брали, мали взяти — ми взяли. На класі, на досвіді, на емоціях, взяли результат. Ще 9 ігор, треба підсилитися. Але концепція незмінна — граємо місцевими гравцями… Хтось боїться Першої ліги — я не боюся, бо грали достойно і з командами Першої ліги і Прем’єр-ліги. Дякую всім органам державної влади — ОДА, обласна врада, міська рада і депутати — підтримали фінансування. Хочу подякувати нашому клубу, які працювали, і справді хочуть, щоб команда розвивалася», – наголосив мер.

Також Марцінків зазначив, що дуже важливо ефективно використати міжсезоння і аби травмовані гравці виздоровіли. Також треба посилити роботу з пошуку спонсорів команди.

Головний тренер команди Володимир Ковалюк висловив вдячність вболівальникам за підтримку та владі за безперебійне фінансування. Він визнав, що команді під силу вийти у Першу лігу, інформує «Галка».

«Так, ми програли першу і останню гру — це шанс реабілітуватися. Після першої поразки 2-5 ми побачили, що команда в нас є, і добилися досить хороших результатів, і в Кубку і в чемпіонаті. Тут вперше подяка вболівальникам. Не всі ігри можемо виграти, але хлопцями я дуже задоволений. Шукаємо на підсилення нових футболістів, треба «свіжу кров» », – сказав Ковалюк.

«Були інциденти всякі на стадіонах, але ми і вболівальники маєм бути одне ціле. 12-ий гравець завжди допомагає команді виборювати максимальне завдання», – наголосив на важливості підтримки фанами Ковалюк.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини по темі: