Прикарпатським спецпризначенцям подарували броньований щит (фото)

Мер Івано-Франківська Руслан Марцінків і його заступник Олексій Кайда передали працівникам роти поліції особливого призначення ГУНП в Івано-Франківській області броньований щит "Патріот".

Броньований щит вітчизняного виробництва "Патріот" здатний витримувати постріли з бойової автоматичної зброї та захищає від осколків, інформує СК ГУ НП в Івано-Франківській області.

Т.в.о. заступника начальника ГУНП в області Олег Йосипів подякував міській владі і висловив побажання, щоб бронещит використовувався тільки з навчальною метою. "Хочу побажати, щоб цей щит мав пошкодження лише від куль під час навчально-тренувальних стрільб. Нехай Бог вас усіх оберігає, за вами дивиться та піклується", – звернувся до спецпризначенців.

https://kurs.if.ua/media/gallery/full/0/3/03_53df5.jpg

 

"Ми сьогодні передали захисний броньований щит, якого ще не було в цьому спецпідрозділі, – зауважив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. – Його можна використовувати як під час проведення спецоперацій зі знешкодження особливо небезпечних злочинців, так і виконання завдань у зоні бойових дій. Це наш обов’язок – допомагати правоохоронцям, які забезпечують правопорядок, підтримують мир і спокій у нашому краї".

Спецпризначенці випробували бронещит і переконалися, що "Патріот" витримує постріл із снайперської гвинтівки. Вони продемонстрували гостям свої навички з вогневої підготовки й дали можливість постріляти з різних видів зброї.

https://kurs.if.ua/media/gallery/full/2/other/2_63209.jpg

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: