Прикарпатцям просто неба розповідали, як одна людина може змінити життя дитини-сироти

З метою підвищення рівня обізнаності населення району щодо запровадження наставництва,  волонтерами Снятинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на площі Незалежності проведено акцію: «Наставництво: як одна людина може змінити життя дитини-сироти».

Під наставництвом розуміється добровільна безоплатна діяльність наставника з надання дитині, яка проживає у закладі для дітей сиріт та дітей позбавлення батьківського піклування, індивідуальної підтримки та допомоги, насамперед у підготовці до самостійного життя, інформує Снятинська РДА.

Метою наставництва є підготовка дитини – сироти та дитини позбавлення батьківського піклування, до самостійного життя шляхом розвитку її фізичного, духовного та інтелектуального потенціалу, впевненості у власних силах, формування культурних і моральних цінностей.

Відтепер українці зможуть на державному рівні допомагати вихованцям інтернатів адаптуватись до самостійного життя, не оформлюючи опікунства і не укладаючи інших правових відносин. 

1Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: