У Микуличині відкриють spa-комплекс з пивною терапією (фото)

Spa-комплекс з пивною терапією планують створити на базі пивоварні.

 

8 та 9 листопада у Яремчі відбувався форум «Карпати DOBRE Буст «Розвиток громад та їхньої економіки», який відвідали представники об’єднаних територіальних громад із цілої області. Учасникам продемонстрували кращі практики самозайнятості населення в Яремчанському регіоні.

Однією із таких є пивоварня у селі Микуличині. Власник закладу Василь Мотрук зауважує, співпрацював з підприємцями з інших країн: Угорщини, Австрії та Німеччини. У них була пропозиція щодо відкриття пивоварні, з того все й почалося. Перше обладнання у 2002 році купували в невеликих обсягах: в промислових масштабах працювати наміру не мали, пише ГК.

«У європейців слід навчитися порядності у ставленні до клієнта і того продукту, який виробляєш. Не можна економити на клієнтах, сировині – тому, що формує продукт. Можна економити на електриці, на інших речах, а на тому, що стосується сировини, завжди повинен бути вибір в сторону якості. Це буде формувати якість кінцевого продукту і довіру споживачів», – розповідає підприємець.

Це важко, адже завжди є спокуса купити гіршу, дешевшу сировину. Але на якості тут не економлять, деяку продукцію закуповують в Австрії та Угорщині, дещо – в Україні. Пільг для такого виробництва не передбачено, податки виробники пива платять вищі, ніж інші, адже сюди ще входить акцизний збір.

У перспективі підприємець планує розширювати бізнес, збільшувати площу магазину та виробництва. Наразі триває будівництво нових приміщень, як саме вони будуть використовуватися, ще точно не знає. Найімовірніше це буде spa-комплекс із пивною терапією. Це питання поки що відкрите, тому що центральної каналізаційної мережі у селі немає, а для повноцінної роботи такого комплексу без цього обійтися важко.


 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 13 листопада 2017, 3:54
в перекладі - массажний салон типу бордель для туристів
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Туризм: