Турчинов відверто зізнався про враження від перебування на посаді президента

У суботу, 11 листопада, секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов зізнався, що не планує висувати свою кандидатуру на президентських виборах у 2019 році.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Так, відповідаючи на питання про президентські амбіції, Турчинов сказав: "Та які там амбіції! Я побував на посаді президента і мені не сподобалося. Величезна відповідальність і відсутність можливості взагалі повноцінно жити".

"Чесно кажучи, я не отримав задоволення від такої роботи, по-перше. І умови були специфічні. Тому у мене немає бажання знову працювати в такому режимі", – запевнив секретар РНБО, який водночас є керівником Центрального штабу партії "Народний фронт".

Зазначимо, що Турчинов з 23 лютого по 7 червня 2014 року був виконувачем обов'язків Президента України.


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 13 листопада 2017, 14:31
Єсли в кране нет води... Чого тебе росіянку хвилюють жиди в Україні, а не Росії? У твоєму житті нічого не зміниться щоб не відбувалось з нами в Україні. Лікуйся від пропагандситів кісельових і соловйових, які відпочивають на загниваючому заході і діти їх Росії не бачать навчаючись там же.
Відповісти

, 13 листопада 2017, 14:34
Турчинову рідше треба було кричати "вовк" - "російські війська пофарбовані у миротворців уже біля кордону з Україною" перед кожною пакостю влади українців. Тоді може б і ставились інакше забувши про його прохання "я поранений винесіть мене" на Майдані коли беркут і сбу почали зачистку майдану кулями.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: